اخبار
حیات آیت الله عیسی قاسم در خطر ؛ آل خلیفه از انتقال آیت عیسی قاسم به بیمارستان جلوگیری کرد

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” درپی شدت گرفتن وخامت اوضاع سلامت “آیت الله عیسی قاسم” مرجعیت شیعیان و رهبر انقلاب بحرین که از یک سال و نیم‌ پیش در اقامت اجباری و بازداشت خانگی بسر می برد و منزل ایشان در محاصره نیروهای امنیتی آل خلیفه است؛ مردم، تشکلها و شخصیتهای سیاسی و مذهبی بحرین یکپارچه خشم شده اند.

علمای شیعیان بحرین در بیانیه ای حیات آیت الله عیسی قاسم را در خطر خوانده و اعلام گردند اگر نظام بحرین فورا محاصره منزل ایشان را متوقف نکند این به معنای نیت پنهان نظام و رأس آن (پادشاه بحرین) برای قتل این رهبری دینی و ملی در منزلش خواهد بود.
علما همچنین از مردم خواستن شب جمعه در قیامی همگانی و غیرتمندانه بطور مسالمت آمیز به خیابانها بریزند و از رهبر خود اعلام حمایت کرده و به اقدامات ظالمانه آل خلیفه اعتراض نمایند‌.

 

🔻شب گذشته شیخ حسین الدیهی معاون دبیرکل جمعیت الوفاق از معارضان حکومت بحرین نیز در بیانیه ای وضعیت سلانت آیت الله عیسی قاسم را زنگ‌خطری برای همگان در داخل و خارج خواند و از جامعه بین الملل خواست تا به وظیفه اخلاقی و حقوقی خود یعنی نجات جان آیت الله عیسی قاسم عمل نماید.

حرکت حق و حرکت احرار بحرین نیز در بیانیه هایی نسبت به وضعیت آیت الله عیسی قاسم هشدار داده و مسوولیت آن را بر عهده پادشاه بحرین خواندند.

 

🔻ائتلاف جوان ۱۴ فوریه بحرین ظهر امروز از مردم خواست امشب در حمایت از آیت الله عیسی قاسم و در اعتراض به اقامت اجباری و محاصره منزل ایشان دست به تظاهرات های پرشور خشم بزنند.

حرکت جوانان منطقه الدراز نیز از مردم دعوت نموده اند تا امشب بسوی این منطقه حرکت کرده و اقدام به شکستن محاصره منزل آیت الله عیسی قاسم نمایند.

 

🔻همچنین تشکلهای مردمی در بسیاری از مناطق بحرین از صبح امروز اقدام به نشر بیانیه ها و اعلامیه هایی در حمایت از آیت الله عیسی قاسم نموده و اعلام کرده اند امروز اقدام به تظاهرات هایی تحت عنوان “جان ها فدایت” در حمایت از ایشان و اعتراض به اقدامات ظالمانه آل خلیفه در قبال این رهبر مبارز و عالم جلیل القدر خواهند نمود.

از جمله مناطق #کرباباد ، #أبوصیبع ، #الشاخوره ، #الديه (الدِه) ، #المقشع ، #الدراز و…

 

 

وفاقیون

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.