پوستر: طرح آمریکایی “معامله قرن”، قبل از مردن ترامپ خواهد مرد!

پنجشنبه ۱۷ بهمن ۹۸ - ۱۳:۵۹
https://iswnews.com/?p=27661

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری تحولات جهان اسلام؛ امام خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی، صبح روز گذشته در دیدار با مردم از ناکام ماندن طرح معامله قرن سخن گفت.

امام خامنه ای در مورد کمک به مقاومت فلسطین گفت:
این مقاومت خوشبختانه امروز در منطقه‌ی غرب آسیا مخصوص فلسطین نیست، در یک دایره‌ی وسیع‌تری از فلسطین این مقاومت وجود دارد و روز‌به‌روز ان‌شاءالله این مقاومت بیشتر خواهد شد. و ما به عنوان نظام جمهوری اسلامی وظیفه‌ی خودمان را پشتیبانی از گروه‌های مبارز فلسطینی میدانیم و هر جور بتوانیم، هر مقدار بتوانیم، با همه‌ی وجود از آنها پشتیبانی خواهیم کرد؛ این خواست نظام جمهوری اسلامی و خواست ملّت ایران است. ان‌شاءالله آنها تقویت خواهند شد و دشمنشان را به ضعف خواهند کشاند.

 

رهبر انقلاب در این دیدار فرمود:

_این طرح قطعاً به نتیجه نمیرسد. این طرح قبل از مُردن ترامپ، میمیرد.

_کاری که اینها کردند، موجب شد که مسئله‌ی فلسطین زنده شود. الان همه‌ی دنیا نسبت به مظلومیّت مردم فلسطین و اینکه حق با اینها است، دارند حرف میزنند و آمریکا را محکوم میکنند. حالا به چهار نفر سران خائنِ عرب نباید نگاه کرد.

_ملّت و سازمانهای فلسطینی بایستی با جهاد فداکارانه‌ی خودشان، عرصه را بر دشمن صهیونیست و بر آمریکا تنگ کنند؛ راهش فقط این است. همه‌ی دنیای اسلام و ملّتهای مسلمان باید از فلسطینی‌ها پشتیبانی و حمایت کنند.

_علاج اساسی مسئله‌ی فلسطین، انتخاب یک حکومتی با رأی عمومی مردم فلسطینی‌الاصل است.

_امیدواریم که شما جوانان آن روز را ببینید و ان‌شاءالله خواهید دید و ان‌شاءالله در بیت‌المقدّس که این قدر برای آنها مسئله‌ی مهمّی است، نماز خواهید خواند.

_ این مقاومت خوشبختانه امروز در منطقه‌ی غرب آسیا مخصوص فلسطین نیست؛ در یک دایره‌ی وسیعتری از فلسطین این مقاومت وجود دارد و روزبه‌روز ان‌شاءالله این مقاومت بیشتر خواهد شد. و ما به عنوان نظام جمهوری اسلامی وظیفه ی خودمان را پشتیبانی از گروههای مبارز فلسطینی میدانیم و هر جور بتوانیم، هر مقدار بتوانیم با همه‌ی وجود از آنها پشتیبانی خواهیم کرد.

امام خامنه‌ای

۱۳۹۸/۱۱/۱۶

 

دانلود پوستر باکیفیت

به اشتراک بگذارید:
دیدگاه
  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات در تحولات جهان اسلام