اخبار
دبیر کل جهاد اسلامی: به هر ترور پاسخ محکم خواهیم داد
اخبار, غرب آسیا, فلسطین ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با اشاره به ارائه طرح موسوم به معامله قرن خاطر نشان کرد که دولت ترامپ و کشورهای سازشکار عربی نمی توانند این طرح شوم را به سرانجام رسانده و مقاومت مردم فلسطین را به نابودی بکشانند.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی تحولات جهان اسلام زیاد النخاله که در همایش ملی علیه معامله قرن در نوار غزه سخن می گفت افزود: هر لحظه امکان دارد که نبرد ما از سیاست به عملیات نظامی تغییر کند. النخاله در خصوص سیاست ترور رهبران مقاومت فلسطین گفت: این سیاست ها ملت فلسطین را از حق مسلم خود منصرف نخواهد کرد و ملت ما به هر عملیات ترور علیه رهبران مقاومت به سرعت پاسخ خواهد داد، هر تجاوز تازه علیه نوار غزه با پاسخی روبرو خواهد شد که تا کنون سابقه نداشته است.

وی افزود: تهدیدات رهبران صهیونیست ما را نمی ترساند و به آنچه که شما مقرر کرده اید را قبول نخواهیم کرد و طرح موسوم به معامله قرن باعث نمی شود که از حقوق تاریخی خود در فلسطین و در قدس شریف چشم پوشی کنیم.

النخاله در ادامه خواهان اتحاد گروههای مقاومت برای مبارزه بی درنگ با نقشه های شوم آمریکا و رژیم صهیونیستی شد و با انتقاد از همکاری امنیتی تشکیلات خودگردان با صهیونیست ها گفت: چگونه از دیگران می خواهیم که با “اسرائیل” قطع رابطه کنند و ما در آغوش آنها هستیم و زندگی را در مذاکره با آنها خلاصه می کنیم؟

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.