سرایا القدس برای اولین بار از پهپاد جنین رونمایی کرد + ویدیو

پنجشنبه 8 اردیبهشت 1401 - 20:09
https://iswnews.com/?p=69132

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” ابوحمزه، سخنگوی سرایا القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سخنرانی به مناسبت روز جهانی قدس از پهپاد جنین رونمایی کرد.

ساعاتی قبل، ابوحمزه، سخنگوی سرایا القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین به مناسبت روز جهانی قدس به سخنرانی پرداخت.
وی گفت: ما در تجلیات روز جهانی قدس زندگی می‌کنیم، روزی که امام خمینی (ره) به آن به عنوان سرآغازی برای آزادی بیت المقدس فراخواند. مهمترین ویژگی روز قدس امسال، واضح بودن اردوگاه دشمن و استکبار است.

سخنگوی سرایا القدس اظهار داشت: محور بیت المقدس از قابلیت‌های دفاعی و تهاجمی برخوردار است که به دشمن، تلخی آن را خواهد چشاند. ما بر معادله ثابت خود تاکید می‌کنیم که هرگونه اهانت به مسجد الاقصی به معنای آغاز جنگ با دشمن است.

ویدئو رسمی از رونمایی پهپاد جنین در غزه

این رزمنده فلسطینی در ادامه سخنرانی خود به مردم یمن درود فرستاد و گفت: مردم یمن هرگز پشت ملت فلسطین را خالی نکرده‌اند. نیروهای مقاومت پیامی غیر قابل انکار می‌دهند و آن این است که از بین بردن دشمن، مستلزم جبهه شعله‌ور مقاومت است.

ابو حمزه تاکید کرد: ما امروز از پهپاد جنین که توسط نیروهای ما به کار گیری می‌شود و رزمندگان ما همچنان در داخل نوار غزه تحت محاصره، به ارتقای آن ادامه می‌دهند، رونمایی می‌کنیم. ما تا لحظه آزادسازی سرتاسر سرزمین فلسطین، بر عهد خود خواهیم ماند.

سخنان ابوحمزه، سخنگوی سرایا القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی
  • به اشتراک بگذارید:

دیدگاه

  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.