اخبار
تحولات یمن ۲۸ دی ۹۶

۱. نیروهای الحراک جنوب در تجمع خود در «خورمکسر» عدن، نسبت به حضور طارق و برادرش عمار در عدن اعتراض کردند. در این تجمع، عکس طارق با ضربدری قرمز بر روی آن و زیرنویس «جنایتکار جنگی» به چشم می خورد.   ۲. شلیک موشک بالستیک انصارالله بسوی مرکز پدافند هوایی عربستان در نجران .   […]

۱. نیروهای الحراک جنوب در تجمع خود در «خورمکسر» عدن، نسبت به حضور طارق و برادرش عمار در عدن اعتراض کردند. در این تجمع، عکس طارق با ضربدری قرمز بر روی آن و زیرنویس «جنایتکار جنگی» به چشم می خورد.

 

۲. شلیک موشک بالستیک انصارالله بسوی مرکز پدافند هوایی عربستان در نجران .

 

۳. «محمد آل جابر» سفیر عربستان در یمن، روز پنج شنبه وارد عدن شد و گفت سفارت عربستان در عدن بصورت عادی فعالیت دارد. دیروز مبلغ ۲ میلیارد دلار توسط عربستان در بانک مرکزی یمن سپرده گذاری شد. این سپرده مانع سقوط ارزش ریال یمن شده و ارزش ریال را از ۵۰۰ ریال به کمتر از ۴۰۰ ریال به ازای هر دلار رساند.

 

۴. سازمان ملل تعداد کارمندان خود در عدن را به ۲۵ نفر می رساند. وزارت خارجه هادی تلاش می کند نمایندگی سیاسی کشورهای خارجی در عدن افتتاح شود.

 

۵. تجمع قبیله ای در دو مدیریت «زبید» و «الجراحی» استان الحدیده در حمایت از انصارالله و اعلام آمادگی برای حضور در جبهه های جنگ .

 

۶. تجمع قبیله ای در مدیریت «جحانه» شرق صنعاء در حمایت از انصارالله و اعلام آمادگی برای حضور در جبهه های جنگ .

 

پیربداغی

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.