شریک ما باشید | “تحولات جهان اسلام” ؛ رسانه تخصصی گزارش نبردهای منطقه
۱۶ مرداد سالروز شهادت فرمانده نخبه جبهه مقاومت، شهید حسین پور

سردار سلامی فرمانده سپاه پاسداران: شهید حسین پور، سپه سالار عرصه نبرد و فرمانده نابغه ای بود که شخصیتی با ایمان، شجاع و افسانه ای داشت.

غم رفتن چه خوری؟ چون بِه از آن می‌آید

چه سماعست که جان رقص کنان می‌گردد؟
چه صفیر است که دل بال زنان می‌گردد؟

خوشتر از جان چه بود؟ جان برود باک مدار
غم رفتن چه خوری؟ چون بِه از آن می‌آید

حمله موشکی انصارالله به مواضع ائتلاف سعودی در مأرب

احتمالا این حمله در پاسخ به حمله هوایی خونین امروز جنگنده‌های ائتلاف سعودی به مدیریت خب و الشعف انجام گرفته و ممکن است انصارالله به سایر مواضع ائتلاف سعودی نیز حمله موشکی و پهپادی انجام دهد.

جان بولتون: تجزیه عراق مفید است!

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری تحولات جهان اسلام؛ “جان بولتون” مشاور پیشین امنیت ملی آمریکا و از تئوریسین های سیاست خارجی آمریکا، در گفتگو با شبکه رووداو کردستان اظهارات مهمی در خصوص برنامه های آینده آمریکا برای منطقه غرب آسیا داشت.

جنایت دیگری از ائتلاف سعودی در الجوف

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری تحولات جهان اسلام؛ بر اثر بمباران منطقه المعاطره در مدیریت خب و الشعف توسط جنگنده‌های ائتلاف سعودی تاکنون بیش از ۲۰ نفر از غیرنظامیان یمنی شهید و زخمی شده اند.

محاصره یمن؛ از آغاز تا پایان

ارسال نفتکش‌های ایرانی به ونزوئلا و شکست محاصره اقتصادی این کشور تحولی در سیاست خارجی ایران و نحوه برخورد با استکبار جهانی بود که در آینده در خصوص یمن و حتی غزه نیز می‌تواند اجرا شود.

شلیک راکت به سمت سفارت آمریکا در بغداد

منابع محلی در عراق از شلیک یک راکت به سمت سفارت آمریکا در منطقه امنیتی بغداد و به صدا در آمدن آژیر خطر در این سفارت خبر می‌دهند.

حمله گروه های مقاومت عراق به کاروان تدارکات آمریکا

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری تحولات جهان اسلام؛ گروه سرایا ثوره العشرین کاروان لجستیکی آمریکا را در منطقه تل اللحم واقع در شمال شهر ناصریه هدف حمله قرار دادند.

تازه ترین