شریک ما باشید | “تحولات جهان اسلام” ؛ رسانه تخصصی گزارش نبردهای منطقه
تحولات افغانستان ۱۹ تیر ۹۹

آخرین اخبار از افغانستان

ارسال سامانه دفاع هوایی جدید به لیبی توسط ترکیه

بر اساس تصاویر منتشر شده توسط منابع محلی از شهر طرابلس، هواپیمای ترابری ترکیه روز گذشته محموله جدیدی از سیستم های دفاع هوایی را وارد فرودگاه معیتیقه در این شهر کرد و این تجهیزات برای استقرار در پایگاه هوایی الوطیه ارسال شده اند.

مسابقه افشاگری: پشت پرده های قره باغ و جمهوری اسلامی ایران + نقشه و ویدیو

الهام علی اف ریاست جمهوری آذربایجان هفته گذشته طی دیداری که با فرماندهان ارتش داشت، اظهارات مهمی در مورد نقش یک جریان سیاسی در مناقشه قره باغ را بیان نمود که اگرچه حاوی اطلاعات جدیدی نبود اما بازگو شدن این اطلاعات از زبان عالی رتبه ترین مقام آذربایجانی، شک و تردید ها در مورد صحت موضوع را از بین برد. با این حال، ناگفته های وی در این زمینه اهمیت بیشتری نسبت به گفته های او دارد.

تحولات لیبی ۱۸ تیر ۹۹

آخرین اخبار از لیبی

نقشه آخرین وضعیت میدانی در شمال غرب استان مارب

انصارالله و کمیته های مردمی یمن وادی حلحلان در مدیریت مجزر و السلیل و السوده در مدیریت مدغل را از اشغال نیروهای ائتلاف سعودی آزاد کردند.

داعش رسما مسئولیت ترور هشام الهاشمی بر عهده گرفت + ویدیو

مؤسسه قریش الاعلامیه که یکی از شبکه های وابسته به گروه تروریستی داعش است با انتشار تصویری از ترور موفق هشام الهاشمی از کارشناسان رسانه ای مشهور عراقی خبر داد و قتل او را بر عهده گرفت.

بازدید فرمانده آمریکا از التنف اشغالی در جنوب سوریه

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” فرمانده عملیات مشترک نیروهای تروریست ائتلاف آمریکایی در عراق و سوریه روز شنبه از منطقه اشغالی التنف در جنوب شرق سوریه بازدید کرد.

توافق نظامی جدید ایران و سوریه

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری تحولات جهان اسلام؛ “سرلشکر محمد باقری” رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران و “سپهبد علی ایوب” وزیر دفاع سوریه از امضای توافق همه جانبه دو کشور در زمینه همکاریهای نظامی و امنیتی خبر دادند.

تازه ترین