لو رفتن اطلاعات سری ارتش اسرائیل! + فایل

یکشنبه 23 آبان 0 - 22:14
https://iswnews.com/?p=57359

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری تحولات جهان اسلام؛ مشخصات ده‌ها عضو یگان سری ۸۲۰۰ ارتش اسرائیل به همراه تصاویر سه بعدی سرزمین‌های اشغالی توسط گروه هکری”عصای موسی” افشا شد.

در تازه‌ترین افشاگری گروه هکری”عصای موسی” مشخصات ۱۶ نفر از اعضای یگان سری ۸۲۰۰ ارتش اسرائیل به همراه بخشی از اطلاعات یک پروژه مهم و همچنین دقایقی از نقشه سه بعدی سرزمینهای اشغالی با دقت ۵ سانتیمتر منتشر شد.

این گروه طی حملات سایبری به زیرساخت‌های حساس رژیم اسرائیل به اطلاعات حیاتی و پایگاه‌های داده بسیاری از سرورها دست پیدا کرده است که بطور مستمر آن‌ها را منتشر می‌کند؛ به همین دلیل صهیونیست‌ها سخت در تلاش هستند تا کانال‌ها و رسانه‌های گروه “عصای موسی” را حذف یا محدود کنند.

گروه هکری عصای موسی اعلام کرد به نقشه کامل سه بعدی سرزمینهای اشغالی با حجم ۲۲ ترابایت که دقتی در حد 5 سانتی متر دارد دسترسی پیدا کرده است. اهمیت این موضوع آنجا مشخص می‌شود که بدانیم شرکت‌های ماهواره‌ای همواره برای تامین امنیت اسرائیل از ارائه تصاویر ماهواره‌ای بروز و با کیفیت از سرزمینهای اشغالی خودداری میکنند و یا برخی از مناطق همواره در لیست سانسور آنها قرار دارند. بنابراین دستیابی به نقشه کامل و سه بعدی تمام مناطق در سرزمین های اشغالی از اهمیت بسیار بالایی برخودار است و ضربه امنیتی هولناکی بر پیکره رژیم اسرائیل محسوب می‌شود و تبعات بد فراوانی برای اسرائیل به دنبال دارد. ویدیویی که در پایین مشاهده می‌کنید بخش کوچکی از این نقشه سه بعدی است. همچنین گروه هکری عصای موسی با انتشار اطلاعاتی از پروژه مهم ارتش اسرائیل موسوم به پروژه اوفک، اشراف اطلاعاتی خود و کیفیت اسناد به سرقت رفته را به رخ رژیم اسرائیل می‌کشد.

جزئیاتی در مورد یگان ۸۲۰۰

یگان ۸۲۰۰ ماموریت‌هایی از قبیل شنود، حمله و دفاع سایبری، رمزگشایی از کدها، ساخت انواع ویروس، فعالیت در حوزه جاسوسی و جمع آوری اطلاعات و … دارد.
عمده نیروهای یگان ۸۲۰۰ از متخصصان حوزه آی‌تی بوده و تعدادی از نیروهای این یگان نیز در پوشش شرکت‌های دانش بنیان مشغول به انجام ماموریت‌های محوله هستند. بکار گیری افراد مختلف با رده‌های سنی گوناگون در قالب ارتش سایبری باعث شده است تا واحد ۸۲۰۰ پس از نیروی هوایی ارتش اسرائیل، بزرگترین یگان ارتش این رژیم محسوب شود!
این نیروها در فضای مجازی در راستای ترویج فرهنگ و اندیشه صهیونیسم، نفوذ در میان ملت‌ها و جمع‌آوری اطلاعات، تمسخر ارزش‌ها و تغییر عقاید مردم، شایعه پراکنی، ایجاد درگیری‌های قومی، مذهبی و سیاسی و… مشغول به فعالیت می‌باشند. انتشار اطلاعات این یگان سری، ضربه اطلاعاتی و امنیتی مهمی بر پیکره رژیم اسرائیل محسوب می‌شود.

دانلود فایل اطلاعات لو رفته یگان ۸۲۰۰ (فایل فشرده است و توسط برنامه Winrar باز می‌شود)


بیشتر بخوانید:
اسرائیل دوباره هک شد! افشای اطلاعات شرکت‌های اسرائیلی + فایل
افشای اطلاعات نظامیان رژیم صهیونیستی + فایل

به اشتراک بگذارید:
دیدگاه
  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات در تحولات جهان اسلام