اخبار
قطع سخنان رئیس سابق نیروهای مسلح بریتانیا توسط شبکه اسکای نیوز، درست در زمانی که وی از واقعیت حمله شیمیایی در سوریه گفت!

وقتی صحبت از جو سازی و روش کاری رسانه های غالب غربی (MSM) در وارونه جلوه دادن حقیقت و یا سانسور آن، سخن به میان می آید، کلیپ بالا نمونه آشکار این رسانه هاست !

 

همانطور که در کلیپ مشاهده میکنید؛ شبکه اسکای نیوز طی تماسی تصویری با رئیس سابق نیروهای مسلح بریتانیا، از وی در خصوص ماجرای سوریه و حوادث اخیر سوال میکند؛
اما وقتی “جاناتان شاو” در توضیحات خود به ماجرای اصلی سوریه و حمله ی دروغین شیمیایی اشاره میکند؛ اسکای نیوز در سانسوری آشکار و ناشیانه اقدام به قطع ارتباط و صحبت های ژنرال شاو میکند ..

 

واقعیات میدانی اخیر در سوریه آنقدر آشکار و واضح است که حتی بسیاری از فرماندهان و سران سرشناس جناح مخالف نیز از دروغ گفتن در مورد آن پرهیز میکنند.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 نظر در مورد "قطع سخنان رئیس سابق نیروهای مسلح بریتانیا توسط شبکه اسکای نیوز، درست در زمانی که وی از واقعیت حمله شیمیایی در سوریه گفت!"

M.sh :

لعنتی ها شیاطین امریکا وانگلیس وفرانسه به دمسق حمله کردند.

۱۲
۱
مجیدیاری :

لطفا از حمله امریکا هم خبربدید مافقط به خبرهای شمااطمینان داریم

۱۰
ناشناس :

این بیشرفای ساکسون هیچوقت نتونستن نفس کشیدن ایرانیارو تحمل کنن، از ابتدای استقلال کامل ایران، حضورشون در حکومت ایران به بهانه ساخت تجهیزات غیر قانونی

۳