تهدید به ترور مقامات ایرانی توسط رئیس موساد!

دوشنبه 20 شهریور 1402 - 11:30
https://iswnews.com/?p=103024
دیوید بارنِه‌ئا، رئیس سازمان جاسوسی موساد

رئیس سازمان جاسوسی موساد طی کنفرانس در یکی از دانشگاه‌های اسرائیل، مسئولان ایرانی را تهدید به ترور کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” دیوید بارنِه‌ئا، رئیس سازمان جاسوسی موساد در ۱۹ شهریور ماه در کنفرانس دانشگاه رایخمن در هرتزلیا سخنانی را علیه ایران مطرح کرد.

وی بیان داشت: ایران قصد داشت علاوه بر پهپادهایی که به روسیه می‌فروشد، موشک‌های کوتاه و دوربرد نیز در اختیار روسیه قرار دهد. این طرح خنثی شد. آنها قصد دارند تسلیحات دیگری را بفروشند که آنها نیز خنثی می‌شوند. ترس ما این است که روس‌ها در ازای آن، سلاح‌های پیشرفته را به ایرانی‌ها منتقل کنند که مطمئناً آرامش ما و شاید حتی موجودیت ما را در اینجا به خطر اندازد.

رئیس سازمان جاسوسی موساد مدعی شد که طی سال گذشته، موساد و متحدانش در جامعه اطلاعاتی بین المللی، ۲۷ حمله علیه صهیونیست‌ها را در خارج از فلسطین اشغالی ازجمله در اروپا، آفریقا، خاور دور و آمریکای جنوبی خنثی کرده‌اند. آسیب رساندن به صهیونیست‌ها به هر طریقی، با استفاده از سلاح های نیابتی یا قاچاق به اسرائیل، منجر به فعالیت علیه ایرانی‌ها از عاملین اینکار تا بالاترین سطوح می شود. بهای این فعالیت‌ها در اعماق ایران حتی در قلب تهران گرفته خواهد شد.

انتشار تصویری از اهداف احتمالی موساد در ایران توسط رسانه‌های اسرائیلی

بارنِه‌ئا در ادامه بیان داشت: تاکنون فقط به فرماندهان و مسئولان انجام عملیات، رسیده‌ایم. اما من بالاتر از این مرحله می‌گویم، حمله به یک اسرائیلی یا یهودی توسط نیروهای ایران یا فرستادگان ایران، با پاسخ از سطوح عملیاتی تا بالاترین سطح تصمیم‌گیری، کسانی که تروریست‌ها را فرستاده‌اند، انجام خواهد شد. منظورم این است که بهای آنها در اعماق ایران و همچنین در قلب تهران با دقت بسیار بالایی انجام خواهد شد. رژیم ایران دیگر جایی برای انکار ندارد، مصونیتی ندارد. پیام ما نیز، روشن و مصمم است. این تروریسم دولتی است، بگذارید روشن شود، این دستور رهبر ایران است، بودجه، اجرا و برنامه ریزی توسط دولت و دستگاه‌های اطلاعاتی انجام می‌شود.

او در پایان گفت: راه آسیب رساندن به ایران از طریق جامعه بین المللی است. ما غنی‌سازی در سطوح بالا را تحمل نخواهیم کرد، اجازه نمی‌دهیم ایران سلاح هسته‌ای داشته باشد و هرگز نخواهد داشت. جهان باید بر خلاف تمایل ایران برای بازگشت به بازار تسلیحات عمل کند.

  • به اشتراک بگذارید:

دیدگاه

  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.