وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد که ایران در حال ساخت فرودگاهی در جنوب لبنان به منظور حمله به رژیم اسرائیل است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” یوآف گالانت، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در اجلاس کانون سیاست‌های مبارزه با تروریسم در دانشگاه رایخمن مدعی شد که ایران در حال احداث فرودگاهی در جنوب لبنان و در فاصله ۲۰ کیلومتری از مرز فلسطین اشغالی است.

وی بیان داشت که ایران برای حمله به اسرائیل در جنوب لبنان فرودگاه ایجاد کرده است. اگر به مرحله درگیری برسیم در بکارگیری قدرت کوبنده تردید نمی‌کنیم و حزب‌الله و لبنان هزینه دردناک و سنگینی خواهند پرداخت.

وزیر جنگ اسرائیل در ادامه گفت: ایران هم اکنون بزرگترین تهدید برای اسرائیل، ثبات منطقه‌ای و نظم جهانی به شمار می‌رود و به شدت برای دستیابی به قدرت اتمی نظامی تلاش می‌کند و از همیشه به این هدف نزدیکتر است. در سایه تحولات خاورمیانه، ایران در حال تسلط جغرافیایی و ایدئولوژیک بر منطقه است. هدف ایران ایجاد یک جنگ فرسایشی علیه اسرائیل و بطور همزمان تلاش برای دستیابی به سلاح اتمی است و این تلاش‌ها به زیان همه کشور‌های اطراف ماست.

این سخنان در حالی مطرح شده است که در ۱۹ شهریور ماه نیز دیوید بارنِه‌ئا، رئیس سازمان جاسوسی موساد در کنفرانس دانشگاه رایخمن، مسئولان ایرانی را تهدید به ترور کرد.

بیشتر بخوانید: تهدید به ترور مقامات ایرانی توسط رئیس موساد!

پایگاه ادعایی الجبور در جنوب لبنان – برای مشاهده در اندازه اصلی کلیک کنید
  • به اشتراک بگذارید:

دیدگاه

  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.