آمریکا و اروپا
عکس | ساخت بزرگترین کنسولگری آمریکا در اقلیم کردستان عراق

به گفته آمریکا این ساختمان بزرگترین ساختمان کنسولگری آمریکا در سطح جهان می‌باشد.

 

روز دوشنبه گذشته در مراسمی که با حضور داگلاس سیلیمان سفیر آمریکا در عراق و نچیروان بارزانی نخست وزیر دولت محلی اقلیم کردستان عراق برگزار شد، سلیمیان آغاز ساخت ساختمان جدید کنسولگری آمریکا در شهر اربیل را در محل احداث آن اعلام کرد.

این ساختمان که در سال ۲۰۱۷ تصمیم به ساخت آن گرفته شده بود، به گفته آمریکا بزرگترین ساختمان کنسولگری این کشور در سطح جهان می‌باشد که در مساحتی بالغ بر ۲۰۰هزار متر مربع با هزینه ۶۰۰ میلیون دلار در مدت ۴ سال توسط شرکت EYP ساخته خواهد شد.

لازم به ذکر است بزرگترین ساختمان سفارت آمریکا در سطح جهان، در شهر بغدادِ عراق می‌باشد.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 نظر در مورد "عکس | ساخت بزرگترین کنسولگری آمریکا در اقلیم کردستان عراق"

محمد(ل ن) :

بیشتر شبیه نقشه تجزیه است!

۱۷
۱۴
ناشناس :

این که پادگان جاسوسیه و نه کنسولگری. ۲۰ هکتار قشنگ داخلش می شود فرودگاه بالگرد و انبار مهمات زد تا در عملیاتهای تروریستیشان استفاده بشود. در حالی که پایگاه شنود و جاسوسی در منطقه نیز خواهد بود.نچیروان پس کرد نیست. چون کرد که اینقدر ترسو و خاءن نمیشه.

۱۱
۱۲
- :

ساختمان سفارتش در بغداد از اینم بزرگتره.در واقع با ۳۰۰۰ نفر کارمند یک شهره

۶
۳
sarbaz2 :

لانه شیطان

۱۰
۱۱
باسیستایاندا :

دور ایران پر از این پایگاه های شناخته شده و ناشناخته ست. غصه نخور . عراق چه تجزیه نشده و چه تجزیه شده هر دو به نفع منطقه ست. قصابی کردن عراق صد البته بهتر برای همه مردم منطقه هست. چه بهتر که توسط جدولبندی و پروگرمینگ دولت بظاهر قدرتمند امریکا انجام بشه. ایجاد محدودیت بیشتر برای بارزانی و امثالش با کوچکتر کردن زندان اونها نهایت یه اسراییل میسازه با کلی هزینه برای واشنگتن . باور کن برای همه خوبه. دشمن را بخرج خودش ** هنره. بگذار وقت بگذاره و ۲۰۰تا بمب هسته هم رو لانچر آماده سوار کنه.

۵
۹