جنبش حزب‌الله لبنان با انتشار اطلاعیه‌ای از شهادت سه نیروی خود در پی حملات ارتش رژیم صهیونیستی به مناطق جنوبی لبنان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” جنبش حزب‌الله لبنان در ۱۷ مهر ماه از شهادت سه تن از نیروهای خود در پی حملات ارتش رژیم صهیونیستی به مناطق جنوبی لبنان خبر داد.

بر اساس اطلاعیه منتشر شده، سه نیروی حزب‌الله به نام‌های “حسام محمد ابراهیم” با نام جهادی “حسام عیترون”، “علی رائف فتونی” با نام جهادی “حیدر”و “علی حسن حدرج” با نام جهادی “فداء” به شهادت رسیدند.

از سوی دیگر، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد که در درگیری‌های مسلحانه امروز در مرزهای شمالی، دو نظامی این رژیم کشته شدند. وی همچنین تاکید کرد که در تبادل آتش با افراد مسلح در مرز با لبنان ۴ نظامی و ۳ افسر اسرائیلی دیگر نیز زخمی شدند که حال دستکم ۳ نفر از آنان وخیم گزارش شده است.

شایان ذکر است منابع محلی در ۱۷ مهر ماه از شنیده شدن صدای تیراندازی و درگیری نیروهای مسلح با نظامیان رژیم صهیونیستی در مرز لبنان و فلسطین اشغالی خبر دادند. دقایقی بعد از حادثه، سرایا القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین مسئولیت حمله از جنوب لبنان به نظامیان رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی را برعهده گرفت.

با توجه به سخنان اخیر سیدحسن نصرالله مبنی بر پاسخگویی به حملات رژیم صهیونیستی علیه هر منطقه‌ای در لبنان و تجاوزات امروز ارتش اسرائیل به مناطق جنوبی لبنان که به شهادت سه نیروی حزب‌الله منجر شد، احتمال می‌رود مقاومت لبنان با هدف پاسخگویی به جنایات امروز صهیونیست‌ها و همچنین در راستای پشتیبانی و حمایت از گروه‌های مقاومت فلسطین، حملاتی را علیه مواضع ارتش رژیم صهیونیستی به ویژه در مناطق شمالی فلسطین اشغالی ترتیب دهد.

  • به اشتراک بگذارید:

دیدگاه

  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.