کنایه سنگین خانواده سرباز صهیونیست به نتانیاهو : فرزندانمان در چند صد متری شما اسیر اند و می گویید اسناد فوق سری از ایران آورده ایم

جمعه ۱۴ اردیبهشت ۹۷ - ۲۰:۲۰
https://iswnews.com/?p=10737

خانواده هدار گلدین سرباز اشغالگر اسیر در غزه با تمسخر نمایش مضحک بنیامین نتانیاهو در خصوص ارائه اطلاعات فوق سری از برنامه هسته ای ایران خواهان آزادی فرزندشان به همراه سایر اسرای اسرائیلی در نوار غزه شدند.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی “تحولات جهان اسلام” خانواده گلدین در مراسم نصب یادبود اسرای صهیونیست در مرز نوار غزه با تمسخر به نتانیاهو گفت: حالا که می توانید با عملیات اطلاعاتی پیچیده صدها کیلو! از اطلاعات فوق سری هسته ای ایران را به دست آورید لطفا برای فرزندان اسیرمان که در چند صد متری شما اسیر اند کاری کنید.

 

مادر این سرباز اشغالگر گفت : نمی دانم چطور توانستید این همه اطلاعات سری را به دست آورید و به اینجا بیاورید اما نمی توانید هدار را برگردانید نه اینکه نمی توانید بلکه جرات نشان دادن چراغ سبز به مذاکرات تبادل را ندارید.

 

از طرفی دیگر پدر هدار گلدین با انتقاد شدید از سیاست های نتانیاهو گفت : ۴ سال است که فرزند ما را در اسارت حماس رها کرده اید چگونه ما در آینده برای شما بجنگیم در حالی هر بار ما را تنها گذاشته اید؟!

 

گفتنی است در جریان آخرین حمله سراسری رژیم صهیونیستی به غزه در سال ۹۳(۲۰۱۴) که به جنگ ۵۱ روزه معروف شد ۴ سرباز اسرائیلی به اسارت رزمندگان گردانهای شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس در آمده اند و تا کنون خبری منبی بر پیشرفت جدی مذاکرات تبادل اسرا به گوش نمی رسد.

به اشتراک بگذارید:
دیدگاه
 • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. محمد(ل ن) گفت:

  اونها اسیر یا هر چه زنده هستند البته بعد از حمله به مردم فلسطین
  پس خانواده های ۷ شهید اخیر ما چه بگویند که در یک بمباران اونها که در پست دفاعی مشغول کار بودند به شهادت رسیدند.
  یا خانواده حجاج شهید!

  ۰
تبلیغات در تحولات جهان اسلام