اخبار
کنایه سنگین خانواده سرباز صهیونیست به نتانیاهو : فرزندانمان در چند صد متری شما اسیر اند و می گویید اسناد فوق سری از ایران آورده ایم

خانواده هدار گلدین سرباز اشغالگر اسیر در غزه با تمسخر نمایش مضحک بنیامین نتانیاهو در خصوص ارائه اطلاعات فوق سری از برنامه هسته ای ایران خواهان آزادی فرزندشان به همراه سایر اسرای اسرائیلی در نوار غزه شدند.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی “تحولات جهان اسلام” خانواده گلدین در مراسم نصب یادبود اسرای صهیونیست در مرز نوار غزه با تمسخر به نتانیاهو گفت: حالا که می توانید با عملیات اطلاعاتی پیچیده صدها کیلو! از اطلاعات فوق سری هسته ای ایران را به دست آورید لطفا برای فرزندان اسیرمان که در چند صد متری شما اسیر اند کاری کنید.

 

مادر این سرباز اشغالگر گفت : نمی دانم چطور توانستید این همه اطلاعات سری را به دست آورید و به اینجا بیاورید اما نمی توانید هدار را برگردانید نه اینکه نمی توانید بلکه جرات نشان دادن چراغ سبز به مذاکرات تبادل را ندارید.

 

از طرفی دیگر پدر هدار گلدین با انتقاد شدید از سیاست های نتانیاهو گفت : ۴ سال است که فرزند ما را در اسارت حماس رها کرده اید چگونه ما در آینده برای شما بجنگیم در حالی هر بار ما را تنها گذاشته اید؟!

 

گفتنی است در جریان آخرین حمله سراسری رژیم صهیونیستی به غزه در سال ۹۳(۲۰۱۴) که به جنگ ۵۱ روزه معروف شد ۴ سرباز اسرائیلی به اسارت رزمندگان گردانهای شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس در آمده اند و تا کنون خبری منبی بر پیشرفت جدی مذاکرات تبادل اسرا به گوش نمی رسد.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر در مورد "کنایه سنگین خانواده سرباز صهیونیست به نتانیاهو : فرزندانمان در چند صد متری شما اسیر اند و می گویید اسناد فوق سری از ایران آورده ایم"

محمد(ل ن) :

اونها اسیر یا هر چه زنده هستند البته بعد از حمله به مردم فلسطین
پس خانواده های ۷ شهید اخیر ما چه بگویند که در یک بمباران اونها که در پست دفاعی مشغول کار بودند به شهادت رسیدند.
یا خانواده حجاج شهید!

۱۴
۲