ابو عبیده، سخنگوی کتائب القسام، شاخه نظامی جنبش حماس در پیام صوتی جدیدی به تشریح تحولات اخیر جنگ در نوار غزه و تلفات اسرائیل پرداخت.

پیام صوتی سخنگوی کتائب القسام به شرح ذیل است:

«مجاهدان ما در خطوط پیشروی دشمن در شمال غرب و جنوب شهر غزه و بیت حانون می جنگند.

در ۴۸ ساعت گذشته ۲۴ خودروی نظامی شامل تانک، نفربر و بولدوزرهای دشمن را منهدم کرده‌ایم. خودروهای نظامی دشمن با موشک های ضد زره هدایت شونده مورد حمله قرار می‌گیرند.

نیروهای دشمن که در ساختمان ها مستقر شده اند را با خمپاره های الیاسین ۱۰۵ هدف قرار می‌دهیم. رزمندگان ما همچنان از پشت سر نیروهای دشمن بیرون می‌آیند و از فاصله صفر با آنها درگیر می‌شوند.

ما در جنگ نابرابری هستیم، اما این جنگ در جهان تدریس خواهد شد و در تاریخ جاودانه خواهد شد. دشمن ویرانی را می‌کارد و ناامیدی، شکست و شرمساری را درو خواهد کرد. ملت ما در معرض نسل‌کشی هدفمند از طرف دشمنی قرار دارد که در دنیایی که قانون جنگل بر آن حاکم است، از هرگونه مجازاتی مصون است.

نیروهای تک‌تیرانداز قسام نیروهای دشمن را که وارد ساختمان‌ها شده یا از داخل تانک جرات کرده و سر بلند می‌کنند، هدف قرار می‌دهند.

دشمن اگر گمان کند با کشتار مردم غزه و ارتکاب جنایات وحشیانه در حق آنان و به کارگیری شیوه‌های ناجوانمردانه می‌تواند ما را تضعیف کند، کاملا به اشتباه رفته و احمق و نادان است. دشمن بداند که جام خشم و غضب خود را بر سر آن خالی می‌کنیم.»

سخنگوی کتائب القسام همچنین اعلام کرد که از هفتم اکتبر تاکنون، بیش از ۶۰ اسیر اسرائیلی در غزه در حملات ارتش رژیم صهیونیستی کشته شدند و هنوز اجساد ۲۳ نفر از آن‌ها زیر آوار است و به سبب ادامه حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی هرگز نخواهیم توانست آن‌ها را پیدا کنیم.

کتائب القسام همزمان با این انتشار این پیام، ویدیویی از درگیری های اردوگاه الشاطی و محله شیخ رضوان واقع در شهر غزه منتشر کرد که در آن حملات نیروهای فلسطینی به خودروهای زرهی اسرائیل ثبت شده است.

بیشتر بخوانید: نبرد جانانه فلسطینی ها با ارتش اسرائیل در غزه (ویدیو)

  • به اشتراک بگذارید:

دیدگاه

  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.