آمریکا و اروپا
آمریکا از برجام خارج شد …

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 نظر در مورد "آمریکا از برجام خارج شد …"

ناشناس :

تیتر اصلی روزنامه شرق: حمایت خودپسندانه اصلاح طلبان از تنها ما مذاکره می دانیم: و امضای کری تضمین است.

۱۹
۱۲
نعیم :

نفرمایید قربان،
این چه حرفیه آخه،
امضای کری تضمین است!

۲۲
۱۲
نعیم :

آقایان بیایند تحویل بگیرند،
آدم از ابوموسی اشعری هم ساده لوح تر خواهد بود اگر به آمریکا اطمینان کند.
امیدوارم درسی باشه برای همه ایران و بخصوص برای اوناییکه میگن مذاکره با آمریکا.

۳۳
۱۰
مجید :

آمریکا از اول هم داخل نبود که حالا خارج شده باشد. خداوند دشمنان ما را از احمق ترین ها آفریده است. و این خروج کاغذی هم یکی از اشتباهات بزرگ و تاریخی شیطان است.اشتباه اولش بستن سفارتشان در تهران بود که باعث شد ایران از تروریسم آنها محفوظ بماند. الان بهترین شرایط برای سیاست مداران ماست تا بیشترین نتیجه را با شرکای دیگر بگیرد.

۱۳
۱۷
ناشناس :

همین خارج شدندش دلار رو ۷۰۰۰ تومن کرده.
ادعا بسه.

۱۸
۱۱
مجید :

دلار ۷۰۰۰ تومانی ضعف مدیریت است نه خروج شیطان. اگر ایران هم خارج شود دلار ارزان می شود؟ پس مشکل این نیست. ما ضعف مدیریت داریم و تا این حل نشود همینه که هست.
از ۲۵ سال سه سالش رفت و ۲۲ سال دیگه تاریخ مصرف برجام سر می رسد.باید بحران را مدیریت کرد. خروج از برجام در دام اسراییل تروریست افتادن است.

۵
۳
امیر اریا :

دوستان یه لطفی کنید هر گروهی از گروه دیگه نقد منطقی بکنه… ولی حواسمون باشه الان یکپارچگی ما مهمترین کاریه که باید انجام بدیم. حتی اگر میگید فلان دوره فلان گروه اشتباه کرد با متانت نقد کنید تا یکپارچگیمون از بین نره و از این پیچ هم به سلامت رد شیم.

۲۳
۹
ناشناس :

مگر دولت تدبیر امید نمی گفت خروج از برجام به ضرر آمریکاست خوب هر چیزی که به ضرر آمریکا باشد به نفع کشور ماست ، پس باید خوشحال بود یا غمگین !!!!! لطفاً پاسخ دهید

۶
۳
سینا کازرونی :

فقط پنج سال مملکت و مردم رو مسخره کرن که تضمین است و کاسبان و دلواپسان خفه باشندو…حالا تحویل بگیرن. لطفا درک کنند زدن این حرف از خوشحالی نیست نهایت حرص خوردن هست.

۱۳
۵
sarbaz2 :

آمریکا تا قبل از این صد بار از جسم و روح برجام با تانک رد شد و عملا این کارش فرقی با چند سال پیش هم نداشت اما جدای از همه چی برجام دستکم دست آورد غیر مستقیمی برای ایران داشت و آن این که برای همه ثابت شد مذاکره با گرگ بی فایده است هرچه هم به او بدهی بیشتر می خواهد البته این سناریو بیشتر از بقیه محتمل بو آمریک از برجام خارج می شود و تحریم ها را پی می گیرد و در مقابل اروپایی ها که بسیار خوش ادا هم هستند فقط در ظاهر برجام می مانند تا ایران از برجام خوارج نشود و برنامه های هسته ایش را پی نگیرد این یعنی شرایط قبل از برجام با این تفاوت که هزینه هایش برای ایران است

۱۱
۵
مجید :

شرایط قبل از برجام تحریم های سازمان مللی و آمریکا را داشتیم.شرایط بعد بر جام رفع شدن تحریمهای سازمان ملل و باقی ماندن تحریمهای پنهان و آشکار آمریکا بود و حالا با خروج آمریکا شرایط شده نداشتن تحریمهای سازمان ملل و دشمنی آشکار آمریکا با ملت ایران. لذا به شرایط قبل از بر جام باز نگشته ایم.مگر اینکه ما هم از برجام خارج شویم آنگاه تحریمهای سازمان مللی دو باره باز می گردد!

۲
۱
کلاغ :

آمریکا از برجام خارج شد آیا بهتر نیست صادقانه بگوییم آمریکا برجام را ابطال نمود چرا که آمریکا اصلاً به برجام وارد نشد تا خارج شود .

۲
ناشناس :

ناامید کننده است.
بعد از اختلاس های مالی داخل کشور فکر می کردم که ما ارزشهامون کمرنگ شده…
ارزشهایی که علی به عنوان امام اول تشیع و خلیفه چهارم تسنن تبلیغ می کرد.
عدالت و برابری… همون آدمی که بیت المال براش اینقد مهم بود که حاضر شد زغال داغ کف دست برادر کور خودش عقیل بزاره تا اینکه به بیت المال خیانت کنه.
حالا می بینم صرفا این ما نیستیم که ارزشهامون کمرنگ شده.
اینهمه سال آمریکا و غرب دم از لیبرالیسم و آزادی خواهی و آزاد اندیشی و آزادمنشی دم زدن.
اینهمه سال گفتن که کشورهای خاورمیانه و مردمش بی فرهنگ و غیرقابل اعتماد هستن…
اینهم نتیجه نهایی…
آمریکایی ها با انتخاب چنین رییس جمهور نادان و غیر قابل اعتمادی فقط ثابت کردن که ملتی پیمان شکن هستن که سخنانشون براشون هیچ ارزشی نداره و قول هاشون بی ارزش و اعتبار هست.

۲