ارتش رژیم صهیونیستی از ساعات اولیه صبح امروز (دوشنبه)، تانک‌های خود را مقابل بیمارستان اندونزیایی در شهر غزه مستقر کرده است. طبق اعلام منابع محلی، تک‌تیراندازان اسرائیلی نیز در برج‌های مسکونی شیخ زاید در نزدیکی بیمارستان اندونزیایی مستقر شده و اهدافی را در این بیمارستان مورد حمله قرار دادند.

ویدیویی از اطراف بیمارستان اندونزیایی

از بامداد امروز حملات شدیدی به بیمارستان اندونزیایی انجام شده که طی آن شمار زیادی از جمله تعدادی از کادر درمانی و پزشکی و مجروحان به شهادت رسیدند. گفته می‌شود طی ساعات اخیر، هفت گلوله خمپاره به این بیمارستان اصابت کرده است. هم اکنون ریزپرنده‌های جاسوسی ارتش رژیم صهیونیستی در حال پرواز فراز حیاط و قسمت‌های مختلف بیمارستان اندونزیایی می‌باشند.

در همین رابطه، دفتر رسانه‌ای دولت فلسطین در غزه نسبت به احتمال ارتکاب جنایت و کشتاری دیگر در بیمارستان اندونزیایی شدیدا هشدار داده است.

اشرف القدره، سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در غزه نیز اعلام کرد: اوضاع در بیمارستان اندونزیایی فاجعه‌بار است که اسرائیل درصدد تشدید حملات خود و خارج کردن کامل این بیمارستان از خدمت است. بیم آن داریم که حوادث بیمارستان شفا اینجا هم تکرار شود. حدود ۷۰۰ آواره و کادر پزشکی و درمانی در بیمارستان اندونزیایی هستند.

آثار حملات ارتش رژیم صهیونیستی به بیمارستان اندونزیایی
  • به اشتراک بگذارید:

دیدگاه

  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.