اخبار
شب نا آرام نوار غزه؛ پاسخ محکم نیروهای مقاومت به حماقت تازه صهیونیست ها
اخبار, اسرائیل, عکس, غرب آسیا ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

نوار غزه در حالی به استقبال ماه مبارک رمضان رفت که داغ شهادت ۶۱ تن از شهروندان فلسطینی در دوشنبه سیاه روز نکبت هنوز تازه و اوضاع در بزرگترین زندان عمومی جهان همچنان پر تنش است.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی “تحولات جهان اسلام” روز گذشته در نوار غزه روز نا آرامی بود. حوالی بعد از ظهر در اقدامی ناگهانی یک جیپ اسرائیلی و شهرک صهیونیست نشین سدیروت توسط رزمندگان مقاومت به رگبار بسته شدند. هر چند مسئول این حمله مشخص نبود اما ساعاتی بعد گردانهای شهدای الاقصی(شاخه نظامی جنبش فتح) در بیانیه ای با بر عهده گرفتن مسئولیت این عملیات آن را اولین واکنش به جنایت روز دوشنبه صهیونیست ها عنوان کرد.

 

تصویر منتشر شده از سوی گردانهای شهدای الاقصی از عملیات روز گذشته در نوار غزه

 

هنوز ساعتی از این عملیات نگذشت که ارتش رژیم صهیونیستی با صدور بیانیه ای نوار غزه را به پاسخی سخت و دردناک تهدید کرد. صهیونیست ها در نیمه های شب و در آستانه ماه مبارک رمضان پایگاه نیروهای مقاومت در شمال غزه را بمباران کرد.  این بمباران خسارت چندانی در بر نداشت اما ماجرا به همینجا ختم نشد، ساعتی بعد از این بمباران صدای تیراندازی سنگینی در شمال غزه به گوش رسید که تا این لحظه از کم و کیف ماجرا اطلاعات دقیقی در دست نیست اما منابع محلی در نوار غزه خبرهایی مبنی بر نفوذ تعدادی از سربازهای صهیونیست و درگیری رزمندگان مقاومت با آنها مخابره می کنند.

 

آنچه مسلم است جنایت صهیونیست ها در روز نکبت  از طرف نیروهای مقاومت بی پاسخ نخواهد بود و روزهای آینده قطعا برای صهیونیست ها روزهایی پر از نگرانی و ترس از پاسخ احتمالی مقاومت خواهد بود.

 

 

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظر در مورد "شب نا آرام نوار غزه؛ پاسخ محکم نیروهای مقاومت به حماقت تازه صهیونیست ها"

ناشناس :

منظورتون از جواب سخت همون بمباران بی امان هواپیماهاو توپخانه ها و موشکهای اسراییلیه که غزه که خودش ازهمه چی محرومه و پراز بدبختیه روباخاک یکسان میکنن؟!!
یا چندتا درگیری مرزی یا پرتاب راکت توسط حماس ؟!!!

به نظر من حماس افتاد به دام اسراییل ،اسراییل فشار جهانی سختی بهش داشت میومد راجب با کشتار تظاهرکنندگان غزه و خیلی دوست داشت بگه اونا تروریستن و مسلح و قصد عملیات داشتن، حالا حماس این بهونه رو بهشون داشت
طولی نمیکشه که دوطرف محکوم میشن و دعوت به آرامش و تمام

۱۴
ناشناس :

فکر کنم برعکس نوشتین
کدوم پاسخ محکم‌؟!!
تیراندازی به یه جیپ کردن شد پاسخ دادن به کشتن شصت نفر؟!!و بلافاصله بمباران هوایی غزه !!

به قول خالد مشعل لجوجتراز صهیونیستها ندیدم .
……….

جواب بدی ،ده برابرشو جواب میگیری

۱۲
احمد :

میرزا یه تحلیل راجع به نتیجه انتخابات عراق بنویس لطفا

۳
ناشناس :

مدیر گرامی سایت خدا قوت.
میدونم تقصیر من و شما نیست که رژیم صهیونیستی روز به روز داره جریح تر میشه.
کسانی که باید سرزنش بشن دولت ها و حتی ملت های عرب خلیج نشین هستند که فقط و فقط به فکر پر کردن شکم خودشون فکر میکنند و کاملا مطیع آمریکا و فرامین اونها هستند.
مقاومت هم در این بین بهتره که از شیوه به اسارت در آوردن و جنگ های پارتیزانی روی بیاره چون ارتش کلاسیکی نداده.
امیدوارم خبر بعدی شما این باشه که در یک عملیات توسط مقاومت ده ها صهیونیستی از پای در آمدند‌.

۳