اخبار
آخرین وضعیت میدانی در در جنوب دمشق ۳۱ اردیبهشت ۹۷ : اردوگاه یرموک آزاد شد، دمشق و استان ریف دمشق بطور کامل آزاد شد!

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” در ادامه عملیات ارتش سوریه و دیگر متحدان در جنوب دمشق، اردوگاه آوارگان یرموک و حجرالاسود از دست داعش آزاد شد.

همانطور که در خبر روز گذشته از توافق (تقریبا!) پنهان دولت سوریه با دواعش جنوب دمشق مبنی بر تسلیم آنها و خروج از منطقه گفتیم؛ امروز در ادامه ی این موضوع و تکذیب های فراوان، در نهایت ستاد فرماندهی نیروهای مسلح سوریه مجبور به انتشار بیانیه ای در این خصوص شد و در متن این بیانیه پاکسازی تمام مناطق جنوبی دمشق اذعان شد.

 

ارتش سوریه به کمک دیگر متحدان از تاریخ ۳۰ فروردین ۹۷ عملیات خود را برای آزادسازی جنوب دمشق از تروریسم داعش آغاز کرد و سرانجام یک ماه بعد در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۹۷ موفق شد کنترل تمامی مناطق جنوب دمشق را بدست بگیرد.

 

بدین ترتیب با آزادسازی جنوب دمشق، تمام دمشق و استان ریف دمشق پس از ۷ سال از وجود انواع گروه های مسلح آزاد شد.

 

گرامی میداریم یاد و خاطره تمام عزیزانی که در راه آزادی و آزادگی، خون پاکشان در جوار مرقد بانوی دو عالم حضرت زینب کبری سلام الله علیها بر خاک شام بر زمین فرو ریخت .

شام و ما ادراک الشام ..

 

دانلود نقشه با کیفیت

نقشه آنلاین دمشق و استان ریف دمشق

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 نظر در مورد "آخرین وضعیت میدانی در در جنوب دمشق ۳۱ اردیبهشت ۹۷ : اردوگاه یرموک آزاد شد، دمشق و استان ریف دمشق بطور کامل آزاد شد!"

ناشناس :

لطفا نقشه آنلاین یمن را بگذارید

۳
ناشناس :

یا زینب کبری

۴
۱
محمدعلی توکلی :

بالاخره حجر الاسود آزاد شد چه عجب

۲
sarbaz2 :

لبیک یا زینب

۵
۱
فردوس :

حالا که تمام جاهای تحت محاصره دولت جز بیابان های شرقی آزاد شدند یک محاسبه کنید چند در صد از خاک سوریه تحت کنترول دولت است چند درصد تحت کنترول کردها و همینطور ترکیه داعش و ارتش آزاد

۳
ناشناس :

درودبرشیرمردان مدافع حرم