اخبار
طرح خطرناک اسرائیل ؛ جولان هدف بعدی دست اندازی صهیونیست ها

بعد از اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی مسئولان این رژیم از دولت دونالد ترامپ می خواهند که سیطره اسرائیلی ها بر ارتفاعات جولان را به رسمیت بشناسد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی “تحولات جهان اسلام” اسرائیل کاتس وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی در مصاحبه با خبرگزاری رویترز از رایزنی های فشرده با دولت آمریکا برای اعلام جولان اشغالی به عنوان خاک اسرائیل پرده برداشت.

 

وی ادامه داد که سیطره اسرائیل بر جولان اشغالی می تواند طرح آمریکا برای خروج از توافقنامه هسته ای و همچنین جلوگیری از نفوذ منطقه ای ایران کمک فراوانی کند و نتانیاهو در سفر ماه فوریه خود به واشنگتن طرح را با رئیس جمهور آمریکا درمیان گذاشت و هم اکنون این طرح در کنگره در حال بررسی است.

 

وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی در پاسخ به سوالی مبنی امکان اجرایی شدن این طرح در سال جاری افزود : این طرح طی ماه های آینده قطعا اجرا خواهد شد.

 

گفتنی است ارتفاعات جولان بعد از نبرد سال ۱۹۶۷ میلادی به اشغال رژیم صهیونیستی درآمد و سازمان ملل از این منطقه به عنوان منطقه ای اشغالی یاد می کند.

 

 

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظر در مورد "طرح خطرناک اسرائیل ؛ جولان هدف بعدی دست اندازی صهیونیست ها"

Ali.15 :

این نتانیاهو رو اعصابه عجیب با اون قیافه منفورش

۱۲
۲
ناشناس :

هنری کیسینجرفرستاده ویژه آمریکا با پاردرمیانی بین حافظ اسد و اسراییل که تا دروازه های دمشق اومده بودن و داشتن رقص مخصوص یهودی رو اونجامیکردن قول داد اگه جولان دراختیار اسراییل بمونه اسراییل عقب نشینی میکنه و به حافظ اسد علوی کمک میکنه درقدرت بمونه که همینطور هم شد
یکی از امن ترین مرزهای اسراییل ،مرز با سوریه بود
خدمت شما عزیزان عرض کنم باورکنید خیلی ازبدبختیها از جانب خود مسلمانهاس ،حالابگذریم که خاندان اسد لاییک هستن و اونجور که ما راجب اسلام فکر میکنیم اونا نمیکنن وهمین علت بدبختیش و متمایل شدنش به سمت روسهاست..
یاعلی

۴
۵
sarbaz2 :

یعنی حالا ما بدهکارم شدیم

۲
۳
سینا کازرونی :

لاییک بودن به کنار یا نقد های مطرح اما حافظ اسد شاید تنها رهبر از اعراب هم مرز با فلسطین اشغالی بود که هرگز به سمت تنش زدایی با صهیونیست ها نرفت و تقابلش رو حفظ کرد بر خلاف حکام اردن و مصر و سعودی و در مقاطعی لبنان.