دبیرکل نجباء: مقاومت به حمله علیه اسرائیل ادامه می‌دهد

دوشنبه 7 اسفند 1402 - 00:55
https://iswnews.com/?p=114501

دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء عراق با اشاره به راهبرد مقاومت در برابر اشغالگران اظهار داشت که حملات علیه صهیونیست‌ها ادامه خواهد یافت.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” شیخ اکرم الکعبی، دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء عراق همزمان با ولادت حضرت مهدی (عج)، ضمن تبریک این عید بزرگ، نکاتی را در خصوص راهبرد مقاومت در مقابله با اشغالگران آمریکایی و هدف قرار دادن صهیونیست‌ها مطرح کرد:

۱- مقاومت عراق تاکید می‌کند که تصمیماتش اسلامی و جهادی بوده و تمام مسئولیت آن را برعهده می‌گیرد. ما این ثبات را از کربلا داریم و در نهایت در جریان ادامه تلاش برای هدف قرار دادن رژیم صهیونیستی و اخراج اشغالگران از عراق، یا پیروز می‌شویم یا شهید.

۲- مقاومت عراق نقش مهمی در نبرد غزه ایفا و شهدای بسیاری تقدیم کرده است. همین خون‌ها موجب ثبات ما در مسیر آزادی و خونخواهی از آمریکای خائن گردیده است. آمریکا از این جنایت‌ها در عراق، سرزمین مقدسات پشیمان خواهد شد.

۳- ما رایزنی با حکومت خود در خصوص اعلام برنامه زمانی برای عقب‌نشینی اشغالگران را رد نمی‌کنیم، اما تاکید می‌کنیم خروج آن‌ها از طریق گفتگو یک توهم است و آمریکا، این شیطان متجسم در قالب یک حکومت، تنها زبان زور و سلاح را متوجه می‌شود.

۴- توقف حملات، تاکتیکی موقت برای بازیابی موقعیت و آرایش نیروهاست و با توجه به وجود مزدوران و خائنین که برخی اطلاعات مقاومت را به آمریکایی‌ها دادند، در جهت حفاظت از برادرانمان، این آرامش، آرامش قبل از طوفان است.

۵- گروه‌های مقاومت با یکدیگر هماهنگ هستند و با توقف حملات در یک جبهه، شاهد فعال شدن جبهه دیگر هستیم. ما به حمایت از غزه و اقدامات خود برای اخراج اشغالگران از سرزمین‌نمان ادامه خواهیم داد.

۶- با وجود خون دادن در این راه، برخی افراد در داخل عراق، خنجر به پهلوی‌مان زدند. ما از این تکلیف شرعی عقب نخواهیم نشست و با توجه به عدم فعالیت سیاسی و عدم پرداختن به امور دنیوی، تنها هدف ما انجام تکلیف شرعی و جلب رضایت خداوند است.

شایان ذکر است مدتی قبل و چند روز پس از بیانیه کتائب حزب‌الله عراق مبنی بر توقف موقت حملات علیه مواضع آمریکایی‌ها، گروه‌های مقاومت النجباء و اصحاب الکهف با انتشار بیانیه‌ای از ادامه حملات علیه نیروهای آمریکایی خبر دادند اما حملات علیه آمریکایی‌ها طی هفته‌های بنا به دلایلی متوقف شد.

با انتشار این بیانیه توسط اکرم الکعبی، به نظر می‌رسد دور جدیدی از حملات مقاومت عراق علیه مواضع اشغالگران آمریکایی و رژیم صهیونیستی در منطقه آغاز خواهد شد.

  • به اشتراک بگذارید:

دیدگاه

  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.