آخرین اخبار از جبهات نوار غزه، ۴ فروردین ۱۴۰۳

شنبه 4 فروردین 1403 - 20:05
https://iswnews.com/?p=115850

در جریان ۱۶۹مین روز از درگیری‌های نوار غزه، ارتش رژیم صهیونیستی اهداف مختلفی را در این باریکه مورد حمله قرار داد. گروه‌های مقاومت نیز حملاتی را علیه محل تجمع نیروها و ادوات ارتش رژیم صهیونیستی در مناطقی در نوار غزه ترتیب دادند.

۱- توپخانه‌ ارتش رژیم صهیونیستی از بامداد امروز تاکنون، اردوگاه النصیرات، بیت حانون، بیت لاهیا، غرب شهر غزه، شمال خان یونس، شهرک القراره در حومه خان یونس، جنوب شرق دیر البلح و اردوگاه البریج را مورد هدف قرار داد.

۲- جنگنده‌های اسرائیلی نیز اهدافی در غرب شهر غزه، شمال شرق رفح، محله النصر در شمال رفح، جنوب شرق دیر البلح و خان یونس را مورد هدف قرار دادند.

۳- ارتش رژیم صهیونیستی، گروهی از فلسطینی‌ها که در میدان الکویت در جنوب غزه منتظر دریافت کمک‌های بشردوستانه بودند را مورد هدف قرار داد. در این جنایت دستکم هفت فلسطینی شهید و ده‌ها نفر دیگر زخمی شدند.

۴- کتائب القسام اعلام کرد که محل تجمع نیروهای ارتش اسرائیل در اطراف بیمارستان شفا در غزه را هدف حمله خمپاره‌ای قرار داده است.

۵- رزمندگان کتائب القسام، گروهی از نظامیان رژیم صهیونیستی در داخل منزلی در اطراف بیمارستان شفا در غزه را با راکت مورد هدف قرار دادند که طی این عملیات، تعدادی از نظامیان اسرائیلی کشته و زخمی شدند.

۶- رزمندگان القسام، یک دستگاه خودروی زرهی ارتش رژیم صهیونیستی در اطراف بیمارستان شفا در غزه را با استفاده از راکت الیاسین ۱۰۵ مورد هدف قرار دادند.

  • به اشتراک بگذارید:

دیدگاه

  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.