جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی در شب گذشته، خودروی متعلق به آشپزخانه مرکزی جهانی در نوار غزه را مورد هدف قرار دادند که طی این جنایت، هفت تن از عوامل این سازمان مردم نهاد به شهادت رسیدند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی در ۱۳ فروردین ماه، خودروی متعلق به آشپزخانه مرکزی جهانی در غرب دیر البلح واقع در نوار غزه را مورد هدف قرار دادند که طی این حمله، هفت تن از شهروندان استرالیا، انگلیس، لهستان، آمریکا، کانادا و یک راننده فلسطینی به شهادت رسیدند.

در همین رابطه، سازمان مردم نهاد “آشپزخانه مرکزی جهانی” اعلام کرد: علی‌رغم هماهنگی‌های انجام شده با ارتش رژیم صهیونیستی، کاروان هنگام خروج از انبار دیر البلح هدف حمله جنگنده‌های اسرائیلی قرار گرفت. عملیات خود را موقتا و فورا در منطقه متوقف خواهیم کرد و درباره آینده فعالیت‌مان به‌زودی تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

پس از این حمله، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلان کرد که این اتفاق غیر عمدی بوده و جنگنده‌های ارتش اسرائیل به طور ناخواسته این تیم را مورد هدف قرار دادند.

نتانیاهو: حمله به عوامل آشپزخانه مرکزی جهانی عمدی نبوده است

بررسی تصاویر محل حادثه نشان می‌دهد کاروان متعلق به سازمان مردم نهاد آشپزخانه مرکزی جهانی” در خیابان الرشید واقع در غرب دیر البلح هدف حمله هوایی صهیونیست‌ها قرار گرفته است. (مشاهده در نقشه آنلاین)

گفتنی است حمله شب گذشته رژیم صهیونیستی به خودروی عوامل آشپزخانه مرکزی جهانی را می‌توان در راستای افزایش فشارها بر اهالی غزه و ایجاد ترس و واهمه با هدف جلوگیری از حضور سایر سازمان‌های مردم نهاد جهت کمک به ساکنان غزه دانست. رژیم صهیونیستی از هر نوع اقدام غیرانسانی و غیرقانونی جهت پیشبرد اهداف شوم خود در نوار غزه و منطقه استفاده می‌کند و این اقدامات مستلزم محکومیت جهانی است.

  • به اشتراک بگذارید:

دیدگاه

  1. علی اس اس چهارشنبه, ۱۵ فروردین, ۱۴۰۳ - ۰۴:۳۹

    اینگونه اتفاق ها در جنگ چیز عادی است به دلیل اینکه دشمن همچین جنایتی انجام میدهد و بعدش از دیوار حاشا استفاده میکند که عمدی نبوده از این حرف ها از نهاد های بین الملی هم انتظاری نیست ولی از کسانی که دم حمایت از فلسطین میزدن و الان لال شدن یا فقط بیانیه میدن میرفت که انها گناهشون بیشتر از بقیه هست در این مورد ادم یاد یکی از یاران حضرت عیسی میفته

    پاسخ
  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.