حملات مقاومت عراق علیه مواضع اسرائیل در فلسطین اشغالی

سه شنبه 21 فروردین 1403 - 10:39
https://iswnews.com/?p=116709

مقاومت اسلامی عراق طی ۷۲ ساعت اخیر، ۵ هدف متعلق به رژیم صهیونیستی را در سرزمین‌های اشغالی مورد حمله قرار داد.

حملات مقاومت عراق علیه مواضع اسرائیل در فلسطین اشغالی

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” مقاومت اسلامی عراق با انتشار دو بیانیه به صورت جداگانه، از حمله پهپادی به ۵ هدف متعلق به رژیم صهیونیستی در مناطق مختلف اراضی اشغالی طی ۷۲ ساعت اخیر خبر داد.

طبق بیانیه منتشر شده توسط مقاومت اسلامی عراق، بندر نفتی عسقلان، یک هدف مهم در شهر عسقلان، دو هدف مهم در سرزمین‌های اشغالی و پایگاه هوایی حتسریم هدف حملات قرار گرفتند.

این گروه اعلام کرد که این اقدامات را در پاسخ به جنایت صهیونیست‌ها علیه غیرنظامیان بی‌دفاع فلسطینی از جمله زنان و کودکان انجام داده و به حملات علیه مواضع رژیم صهیونیستی ادامه خواهد داد.

طی روزهای اخیر نیز مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی هدف حملات متعدد مقاومت اسلامی عراق قرار گرفته بود. حملات اخیر این گروه علیه اهدافی در شهر ایلات، پایگاه یردن در جولان اشغالی، پایگاه یوهنتن و پایگاه الیفالط در شمال دریاچه طبریه صورت گرفت.

بیشتر بخوانید: حمله مقاومت عراق به سه پایگاه ارتش اسرائیل در اراضی اشغالی

طبق بررسی‌های تحولات جهان اسلام، این پنجاه و ششمین حمله مقاومت عراق علیه مواضع رژیم صهیونیستی در منطقه پس از آغاز جنگ در غزه می‌باشد.

مقاومت اسلامی عراق، ویدیوی حملات علیه مواضع رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی را منتشر کرد.

در این حملات، از موشک‌های کروز الارقب (سری ۳۵۱، سری قدس در یمن) استفاده شده است. تا به امروز چهار مدل موشک قدس با بردهای مختلف رونمایی شده است که حداقل برد آن ۵۰۰ کیلومتر و حداکثر حدود ۱۸۰۰ کیلومتر می‌باشد.

گفتنی است مقاومت اسلامی عراق در ۱۲ آبان ماه ۱۴۰۲ برای نخستین‌بار تصویری از موشک کروز از نوع قدس را منتشر و از آن برای هدف قرار دادن مواضع تروریست‌های آمریکایی استفاده نمود.

بیشتر بخوانید: تهدید جدی مقاومت عراق؛ آغاز فصل جدیدی از درگیری گروه‌های مقاومت و محور شرارت!

  • به اشتراک بگذارید:

دیدگاه

  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.