هشدار جدی مقاومت اسلامی عراق به آمریکایی‌ها

جمعه 24 فروردین 1403 - 23:31
https://iswnews.com/?p=116814

مقاومت اسلامی عراق همزمان با زمزمه‌ها در خصوص ورود نیروهای سنتکام به درگیری‌های احتمالی میان ایران و اسرائیل، با انتشار بیانیه‌ای به نظامیان آمریکایی هشدار داد.

هشدار جدی مقاومت اسلامی عراق به آمریکایی‌ها

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” مقاومت اسلامی عراق در ۲۴ فروردین ماه با انتشار بیانیه‌ای به موضوع حضور آمریکا در عراق و پرونده خروج نظامیان آمریکایی از این کشور اشاره نمود.

در ادامه این بیانیه آمده است: اقدامات جنایتکارانه آمریکا در حمایت از رژیم صهیونیستی روز به روز در حال افزایش است؛ و مسئولیت کامل هرگونه حماقت توسط نیروهای آمریکایی و یا رژیم (اسرائیل) در عراق یا کشورهای محور مقاومت بر عهده آمریکا است، و ما به این حماقت به شکل مستقیم در هر مکانی که دست ما به آن برسد پاسخ خواهیم داد.

با انتشار این بیانیه مهم اکنون به وضوح روشن شده است که هرگونه واکنش آمریکا و یا اسرائیل علیه خاک ایران یا دیگر مناطق منطقه پس از حمله ایران به رژیم صهیونیستی، با پاسخ سخت و خورد کننده مقاومت عراق مواجه خواهد شد.

بیانیه گروه مقاومت عراق

این بیانیه در حالی منتشر شده است که تنش‌ها میان محور مقاومت و محور شرارت به بالاترین حد خود در روزهای گذشته رسیده است و گزارشات متعددی در خصوص قریب الوقوع بودن حملات ایران علیه رژیم صهیونیستی منتشر شده است. همچنین ژنرال مایکل کوریلا، فرمانده ستاد تروریستی آمریکا در غرب آسیا (سنتکام) اکنون در فلسطین اشغالی حضور دارد. گفته می‌شود کوریلا در جریان بازدید از پایگاه‌های ارتش رژیم صهیونیستی، طرح‌های حملات اسرائیل به ایران در صورت حمله تهران به سرزمین‌های اشغالی را بررسی نموده است.

به نظر می‌رسد این بیانیه هشدارآمیز با هدف یادآوری و احتمال تکرار عملیات‌هایی مانند حمله پهپادی به التنف (که به کشته و زخمی شدن ۴۳ نظامی آمریکایی منجر شد) و تغییر در معادلات آمریکایی‌ها منتشر شده است؛ به نوعی می‌توان گفت که این هشدار مقاومت اسلامی عراق، یعنی آغاز حملات شدید و گسترده علیه نیروهای آمریکایی در منطقه در صورت ورود واشنگتن به نبرد احتمالی میان ایران و اسرائیل!

  • به اشتراک بگذارید:

دیدگاه

  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.