ارتش رژیم صهیونیستی با انتشار تصاویری اعلام کرد که محل برخورد موشک‌های ایرانی نشان می‌دهد که آنها حجم تخریب اندکی داشته‌اند و آسیب خاصی به زیرساخت‌های نظامی وارد نشده است!

دروغی دیگر از اسرائیل؟! موشک‌های ایرانی حجم تخریب اندکی داشته‌اند!

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” ارتش رژیم صهیونیستی با انتشار تصاویری جنجالی و پرحاشیه از محل “به اصطلاح” برخورد موشک‌های ایرانی مدعی است که موشکها حجم تخریب اندکی داشته‌اند و آسیب خاصی به زیرساخت‌های نظامی وارد نشده است! این ادعا در حالی مطرح میشود که منابع آمریکایی علیرغم وجود سانسور شدید خبری، از وارد آمدن خسارات به یک هواپیمای C-130 در پایگاه هوایی نواتیم خبر داده‌اند.

نکته قابل توجه در ویدیوی منتشر شده توسط ارتش اسرائیل این است که در اطراف گودالی که ارتش اسرائیل ادعا دارد در نتیجه برخورد موشک‌های ایرانی حفر شده است، سیاهی، سوختگی حاصل از مواد منفجره و یا گِل پخته دیده نمی‌شود و حتی ضایع تر آنکه خاک حفاری در کنار گودال به چشم می‌خورد!

گودال حفر شده

این نکات در کنار سوابق ارتش اسرائیل در پنهان کردن تلفات، خسارات وارده و… هر عقل سلیمی را به این نتیجه می‌رساند که این گودال توسط عامل انسانی و بیل مکانیکی حفر شده است نه موشک‌های ایرانی!

ویدیوی منتشر شده توسط ارتش اسرائیل

این ویدیوی عجیب در حالی منتشر شده است که مقامات اسرائیلی با اطمینان، از موفقیت ۹۹ درصدی سامانه‌های پدافندی و انهدام موشک‌ها و پهپادهای ایرانی سخن می‌گویند! اما ویدیوهای منتشر شده از اصابت موشکهای ایرانی به پایگاه هوایی رامون و نواتیم چیز دیگری میگوید؛ همچنین هرگونه ارزیابی خسارت و اعلام عمومی در مورد پایگاه اطلاعاتی سری رژیم صهیونیستی در شمال جولان اشغالی توسط دولت اسرائیل ممنوع شده است.

سانسور شدید رسانه‌ای، ایجاد حفره‌های ساختگی و ممنوعیت‌های مختلف در زمینه اطلاع‌رسانی و… نشان می‌دهد که رژیم اسرائیل تا چه حد در رابطه با اعلام واقعی خسارات وارده صادق بوده است!

  • به اشتراک بگذارید:

دیدگاه

  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.