همزمان با برگزاری جسله کابینه جنگ رژیم صهیونیستی و افزایش تهدیدات رژیم صهیونیستی علیه ایران، نیروهای مسلح ایران بیانیه‌ای منتشر کرد و در خصوص هرگونه حماقت و حمله به خاک ایران به آمریکا و غرب به شدت هشدار داد.

نیروهای مسلح ایران: پاسخ بعدی ایران بسیار قدرتمندتر از پاسخ قبلی خواهد بود؛ حماقت نکنید!

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح ایران، سرتیپ پاسدار ابوالفضل شکارچی:

➖ به سران کشورهای آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان یادآوری می کنیم دست از حمایت رژیم رو به زوال اسرائیل شرور، قانون شکن، تروریست و کودک کش بردارید. شما خوب میدانید ایران ثابت کرده است جنگ طلب نبوده و به دنبال گسترش جنگ نیز نیست.

➖ اگر هرکس از جمله شما و آن رژیم مستأصل و درمانده، پایش را از گلیمش درازتر کند پاهایش را قدرتمندتر از پاسخ قبلی به اسرائیل متجاوز و شرور، قطع خواهیم کرد.

➖ چنانچه گوشه‌ای از این قدرت الهی دلاور مردان ایران اسلامی و قدرتمند را در عملیات وعده صادق به شما نشان دادیم و با غرش موشک‌ها و پهپادهای دشمن‌شکن از سامانه‌های پیشرفته راداری و دفاع هوایی شما و از گنبد به اصطلاح آهنین اهداییتان به صهیونیستها عبور کردیم و قلعه های نظامی آن رژیم جعلی و جنایتکار را شخم زدیم.

➖ توصیه می‌کنیم به جای محکومیت اقدام مشروع و قانونی ایران اسلامی، عاقل باشید و از رژیم نامشروع، احمق و تروریست و در باتلاق فرو رفته صهیونیستی حمایت نکرده وخود را به تنور آتش سوزان نیفکنید.

بیشتر بخوانید: عملیات وعده صادق؛ کدام یک از مواضع رژیم اسرائیل در حمله تلافی‌جویانه ایران مورد هدف قرار گرفتند؟

لازم به ذکر است، روز گذشته جلسه کابینه جنگ رژیم صهیونیستی به مدت سه ساعت برای بررسی نحوه پاسخ اسرائیل به اقدام تلافی جویانه ایران برگزار شد و جلسه دوم برای تصمیم گیری نهایی امروز تشکیل خواهد شد.

بامداد روز گذشته نیز نشست شورای امنیت سازمان ملل متحد که به درخواست رژیم صهیونیستی و برای محکوم کردن یا اقدام سیاسی علیه ایران در صحنه بین المللی تشکیل شده بود با توجه به فضای نسبتا مثبت به نفع ایران تقریبا ناکام ماند و بدون صدور هیچگونه بیانیه و قطعنامه علیه ایران پایان یافت.

از سوی دیگر اما آکسیوس به نقل از یک منبع آگاه مدعی شده است یوآف گالانت، وزیر جنگ اسرائیل در گفتگو با لوید آستین، وزیر دفاع آمریکا گفته است که شلیک موشک‌های بالستیک به اسرائیل (فلسطین اشغالی) نمی‌تواند بدون پاسخ بماند. بنی گانتز، وزیر جنگ اسبق و یکی از اعضای فعلی کابینه جنگ اسرائیل نیز در ۲۶ فروردین ماه ادعا کرد که اسرائیل در زمان مناسب به حمله موشکی و پهپادی ایران پاسخ خواهد داد.

تهدیدات سران رژیم اسرائیل در حالی علیه ایران مطرح می‌شود که فضای رسانه ای غالب و افکار عمومی جهان به نفع ایران است و حق ایران به پاسخ به جنایت رژیم اسرائیل در حمله به ساختمان سفارت ایران در دمشق که منجر به شهادت تعدادی از شهروندان ایرانی و همچنین سوری شد را کاملا قانونی میدانند. همچنین برآوردهای نظامی از توان هجومی جمهوری اسلامی ایران و وضعیت نابسامان امنیتی، نظامی و اقتصادی رژیم اسرائیل حاکی از آن است که رژیم اسرائیل توانایی یک درگیری دورایستا کوتاه یا میان‌مدت با ایران را ندارد و در صورت گسترش جنگ، با خطر جدی فروپاشی اقتصادی و امنیتی مواجه خواهد شد.

 • به اشتراک بگذارید:

دیدگاه

 1. فرزند ایران سه شنبه, ۲۸ فروردین, ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۳

  کسی که در حال غرق شدنه به هرچیزی دست می اندازه. اما با تلاش بیشتر، تنها بیشتر فرو میره. با توجه به حماقت های گذشته و وضعیت فعلی، پاسخ به ایران محتمله که امیدوارم با درس گرفتن از حمله ۲۶ فروردین پاسخ دقیق تر و قوی تری داده بشه

  پاسخ
 2. علی جلالی فر سه شنبه, ۲۸ فروردین, ۱۴۰۳ - ۲۰:۰۷

  به یاری خداوند به دشمن کودک کش صهیونیست وبا همت دلاورمردان ایران اسلامی براشون پیروز وغالب خواهیم شد ویک توصیه پدرانه به جوانهای عزیز کشورپهناور ایران دارم گول تبلیغات دشمن خارجی را نخورید چون نخست وزیر سابق اسرائیل می‌گوید ازجوانان برعلیه حکومت استفاده می‌کنیم هوشیارباشید این مملکت مال شماست تبلیغات دروغین دشمن به شمافرزندانم انشاالله اثرنکند خیلی مراقب باشید شما جوان‌ها باید ازاسلام ومملکت ایران محافظت کنید ایرانی همیشه هوشیار و جنگ ۸سال دفاع مقدس ثابت کردن جوانان عزیز خیلی مراقب باشید گول حرفهای دشمن را نخورید آنها به هیچ کدام ازملت ایران خوششان نمی آید این نصیحت را ازیک پدر پیر قبول کنید درودبرشما جوانان

  پاسخ
 • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی توهین، تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.