داعش منتظر ۹ ژوئن است!

پنجشنبه 10 خرداد 1403 - 21:37
https://iswnews.com/?p=118925

تهدید رویدادهای ورزشی از سوی رسانه‌های داعش همچنان ادامه دارد. یکی از این رویدادها در روز ۹ ژوئن برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی – خبری «تحولات جهان اسلام» رسانه جدید «ناشر پاکستان» که اخیرا کار خود را آغاز کرده، پوستری با محتوای تهدید بازی کریکت هند و پاکستان در روز ۹ ژوئن از مجموعه رقابت‌های جام جهانی کریکت که قرار است در آمریکا و هند غربی برگزار شود منتشر کرد.

ناشر پاکستان پیش از این نیز این بازی کریکت که قرار است در نیویورک برگزار شود را در یک ویدئو مورد تهدید قرار داده بود. آنچه خود را ولایت پاکستان داعش می‌خواند پیش از این تیم کریکت نیوزلند که به پاکستان آمده بود و همچنین جدای از بازی هند و پاکستان، جام جهانی ۲۰۲۴ کریکت را تهدید کرده بود.

پس از کشتار مسکو، برخی از رسانه‌های وابسته به داعش موجی از تهدید رویدادهای ورزشی را آغاز کردند. درواقع این تهدیدات بیشتر برای برانگیختن گرگ‌های تنها در جهت انجام عملیات و ایجاد ذهنیت رعب و وحشت صادر می‌شوند.

لازم به ذکر است که پیش از این مؤسسه «ندائی حق» به تولید محتوای اردو زبان برای داعش می‌پرداخت. اخیرا لوگوی دیگری تحت عنوان «ناشر پاکستان» به طور فزاینده‌ای به تولید محتوا به زبان اردو و گاهی به زبان انگلیسی می‌پردازد.

گفتنی است که با افزایش تولیدات رسانه‌ای داعش به زبان اردو، عملیات‌های این گروه تروریستی در پاکستان نیز افزایش یافته‌است. داعش در ۲۰ روز گذشته دست کم چهار عملیات از جمله دو عملیات در کویته و یک عملیات در مناطق دیگر بلوچستان پاکستان و یک عملیات نیز در باجور واقع در شمال غرب پاکستان به انجام رسانده‌است.

برای تحلیل بیشتر نگاه کنید به : داعش در ورزشگاه چه می‌کند؟

بخشی از ویدئوی «ناشر پاکستان» که در پایان آن بازی کریکت هند و پاکستان در ۹ ژوئن را تهدید می‌کند.

  • به اشتراک بگذارید:

دیدگاه

  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.