اخبار
ویدیو | تصاویر کامل و ویژه میدانی از عملیات و نبردهای ارتش سوریه برای آزادسازی مناطق حوض یرموک در جنوب غربی سوریه در روزهای گذشته + عکس

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 نظر در مورد "ویدیو | تصاویر کامل و ویژه میدانی از عملیات و نبردهای ارتش سوریه برای آزادسازی مناطق حوض یرموک در جنوب غربی سوریه در روزهای گذشته + عکس"

ناشناس :

سلام دورود خدمت میرزا عزیز و تک تک همسنگران و یاران با وفایش که تا امروز رسالت خبرگزاری و خبررسانی در ایران را ،یک تنه بر دوش کشیدن. تحولات امروز مرجع خبرگزاری و خبر رسانی تمامی پارسی زبانان شده است!{{به جرات عرض میکنم حتی وبلاگ ها و وبسایت های افغان و تاجیک یا حتی مثلا « اوپوزیسیون !!!!!! خارج از کشور » از نقشه ها و تحلیل های شما استفاده میکنن!!طنز قضیه اینجاست تمامی وبلاگ های مثلا خبری داخلی و حتی وبسایت های خبررسانی داخلی عملا ازشما کپی میکنند!!!!!!!!!!!واقعا نمیدانم چطورباید ازشما و یاران باوفایتان تشکر و قدردانی کنم،انشاالله همگی تان به کاروان عاشورا بپیوندید.

پی نوشت ۱:تمام مصائب و مشکلاتی که در حوزه جنگ نرم و جنگ رسانه ای که برای ایران پیش آمد و نظام ضربه اش را خورد و مردم اعتمادشان را نسبت به نظام از دست دادن مسببش همین صدا و سیماست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!به جدم قسم تک تک حقوقی که نیروهای صدا و سیما از ابدارچی تا رئیسش میگرند حرام است و باید توانش را در آن دنیا بدهد
پی نوشت ۲:حکایت صدا و سیما و روزنامه های وابسته به ارگان ها و نهاد های مختلف در ایران حکایت {{داماد جمال عبدالناصر است}}
پی نوشت ۳:میرزا جان فقط از طریق یوتویب میتوان مجموعه فیلم هایی که شبکه آنا نیوز از سوریه ضبط کرده است را به دست آورد؟؟؟
پی نوشت۴:درد آن جاست که آنا نیوز ابخازیا بازهم تاکید میکنم آبخازیا{{یکی روی نقشه ابخازیا رو به من نشون بده}} مرجع خبر رسانی در منطقه قفقاز در حوزه خاورمیانه میشود،یکی هم صدا سیما ایران با بودجه یک ارتش و هزاران هزار نیرو میشود مظهر بی اعتمادی جامعه و بی آبرو کردن نظام و حکومت!!!!
پی نوشت ۵:خدارو شکر تحولات و اعلام الحربی بودن و الا صدا و سیما ایران نمیدانست مقاومت و سوریه و یمن و عراق و لبنان و فلسطین خوردنی هستند یا پوشیدنی.
پی نوشت ۶:واجب شد با برادران {{أعماق}} مذاکره کنیم تشریف بیارن صداوسیما ایران بلکه بتوانیم حداقل باز،هم تاکید میکنم حداقل در حوزه تیزر و کلیپ تبلیغاتی یک چیزکی!! یاد نیروهای صدا سیما بدهند.

پی نوشت۷:میرزا جان میدانم حرفم تند است و حتی ناثواب ولی اگر به این درد و دمل چرکی توجه نشود که نشد تبدیل به غده و پاشنه اشیل میشود که متاسفانه شد .

{{{به یاد آنانی که به یاد مادر بی نشانشان حتی برای مادر خود نشانی نگذاشتند}}}
شرمنده شهدا و یارانشان تا ابد سید نادر افضلی از قم

۱۵
۲
ناشناس :

ازحملات داعش به فرودگاه خلخلهه خبر
خیلی دارن تو‌شرق سویدا جولان میدن
مخصوصا ازوقتی که چهارصد نفرشونو منتقل کردن به اون منطقه از حوض یرموک

۵
۱
Sajed :

سلام لطفا کانالی هم تو پیام رسان گپ ایجاد کنید برا کسایی که مهاجرت کردند

۴