دانلود کلیپ با حجم ۱۷۲ مگ  


دانلود کلیپ با حجم ۱۷۲ مگ


 

 • به اشتراک بگذارید:

دیدگاه

 1. ناشناس جمعه, ۱۲ مرداد, ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۰

  سلام دورود خدمت میرزا عزیز و تک تک همسنگران و یاران با وفایش که تا امروز رسالت خبرگزاری و خبررسانی در ایران را ،یک تنه بر دوش کشیدن. تحولات امروز مرجع خبرگزاری و خبر رسانی تمامی پارسی زبانان شده است!{{به جرات عرض میکنم حتی وبلاگ ها و وبسایت های افغان و تاجیک یا حتی مثلا « اوپوزیسیون !!!!!! خارج از کشور » از نقشه ها و تحلیل های شما استفاده میکنن!!طنز قضیه اینجاست تمامی وبلاگ های مثلا خبری داخلی و حتی وبسایت های خبررسانی داخلی عملا ازشما کپی میکنند!!!!!!!!!!!واقعا نمیدانم چطورباید ازشما و یاران باوفایتان تشکر و قدردانی کنم،انشاالله همگی تان به کاروان عاشورا بپیوندید.

  پی نوشت ۱:تمام مصائب و مشکلاتی که در حوزه جنگ نرم و جنگ رسانه ای که برای ایران پیش آمد و نظام ضربه اش را خورد و مردم اعتمادشان را نسبت به نظام از دست دادن مسببش همین صدا و سیماست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!به جدم قسم تک تک حقوقی که نیروهای صدا و سیما از ابدارچی تا رئیسش میگرند حرام است و باید توانش را در آن دنیا بدهد
  پی نوشت ۲:حکایت صدا و سیما و روزنامه های وابسته به ارگان ها و نهاد های مختلف در ایران حکایت {{داماد جمال عبدالناصر است}}
  پی نوشت ۳:میرزا جان فقط از طریق یوتویب میتوان مجموعه فیلم هایی که شبکه آنا نیوز از سوریه ضبط کرده است را به دست آورد؟؟؟
  پی نوشت۴:درد آن جاست که آنا نیوز ابخازیا بازهم تاکید میکنم آبخازیا{{یکی روی نقشه ابخازیا رو به من نشون بده}} مرجع خبر رسانی در منطقه قفقاز در حوزه خاورمیانه میشود،یکی هم صدا سیما ایران با بودجه یک ارتش و هزاران هزار نیرو میشود مظهر بی اعتمادی جامعه و بی آبرو کردن نظام و حکومت!!!!
  پی نوشت ۵:خدارو شکر تحولات و اعلام الحربی بودن و الا صدا و سیما ایران نمیدانست مقاومت و سوریه و یمن و عراق و لبنان و فلسطین خوردنی هستند یا پوشیدنی.
  پی نوشت ۶:واجب شد با برادران {{أعماق}} مذاکره کنیم تشریف بیارن صداوسیما ایران بلکه بتوانیم حداقل باز،هم تاکید میکنم حداقل در حوزه تیزر و کلیپ تبلیغاتی یک چیزکی!! یاد نیروهای صدا سیما بدهند.

  پی نوشت۷:میرزا جان میدانم حرفم تند است و حتی ناثواب ولی اگر به این درد و دمل چرکی توجه نشود که نشد تبدیل به غده و پاشنه اشیل میشود که متاسفانه شد .

  {{{به یاد آنانی که به یاد مادر بی نشانشان حتی برای مادر خود نشانی نگذاشتند}}}
  شرمنده شهدا و یارانشان تا ابد سید نادر افضلی از قم

  پاسخ
 2. ناشناس جمعه, ۱۲ مرداد, ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۴

  ازحملات داعش به فرودگاه خلخلهه خبر
  خیلی دارن تو‌شرق سویدا جولان میدن
  مخصوصا ازوقتی که چهارصد نفرشونو منتقل کردن به اون منطقه از حوض یرموک

  پاسخ
 3. Sajed جمعه, ۱۲ مرداد, ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۹

  سلام لطفا کانالی هم تو پیام رسان گپ ایجاد کنید برا کسایی که مهاجرت کردند

  پاسخ
 • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی توهین، تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.