اخبار
آخرین وضعیت خطوط تماس در بیابانهای شرق سوریه؛ ۱۱مرداد۹۶ + توضیحات تکمیلی

در هفته جاری در محور جنوب استان رقه،نیروهای ارتش سوریه به فرماندهی سهیل حسن موفق شدند پیشرویهای خود در امتداد رود فرات را حفظ کنند و با تسلط بر غانم العلی و الرابیه و جبیله تعدادی از روستاهای موجود در غرب این مناطق را محاصره کنند. همچنین پیشرویهایی در شرق بلندیهای رجم السلیمان صورت گرفت […]

  • در هفته جاری در محور جنوب استان رقه،نیروهای ارتش سوریه به فرماندهی سهیل حسن موفق شدند پیشرویهای خود در امتداد رود فرات را حفظ کنند و با تسلط بر غانم العلی و الرابیه و جبیله تعدادی از روستاهای موجود در غرب این مناطق را محاصره کنند. همچنین پیشرویهایی در شرق بلندیهای رجم السلیمان صورت گرفت که در نتیجه فاصله نیروها با شهر دیرالزور را کمتر کرد. در حال حاضر از آخرین خط تماس در این منطقه تا شهر دیرالزور مسافتی نزدیک به ۶۰ کیلومتر (در خط مستقیم)فاصله وجود دارد.
    اما امروز مناطقی که در چند روز گذشته در محاصره قرار گرفته بودند نیز از وجود دواعش پاکسازی شدند. این مناطق شامل روستاهایی مانند زورشمر، جبلی، شریده، … میشوند.

  • در محور سخنه نیز هفته گذشته شاهد پیشرویهای نیروهای مقاومت در جنوب این منطقه و آزادسازی بلندیهای مشرف بر سخنه بودیم. در حال حاضر سخنه کاملا در تیررس و دید مستقیم نیروهای مقاومت قرار دارد و ان شاالله به زودی از لوث وجود دواعش پاکسازی خواهد شد .

لینک نقشه کلی با کیفیت(۴مگ) : دانلود نقشه

لینک نقشه در پیام رسان تلگرام : کلیک کنید

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 نظر در مورد "آخرین وضعیت خطوط تماس در بیابانهای شرق سوریه؛ ۱۱مرداد۹۶ + توضیحات تکمیلی"

ناشناس :

الحمدالله که دست کردها از این جهت به سمت شهر دیر الزور قطع شد و حالا باید به طرف ‍غرب رود پیش برن و شمال رود ان شاءالله تا نقشه امریکا و ماسون ها اصلا اجرا یا به طور کامل اجرا نشه.

۲۸
محمد :

انشالله به سمت شرق فرات تا مرز عراق پیش برن و راه قدس رو انشالله باز کنن

۱۱
ناشناس :

بعد از دانلود نمایش نمیده

۶
۱
pashiman78@yahoo.com :

توتلگرام بهتردانلود میشد اینجانشون نمیده

۱
Mirza :

مشکلی نداره . پس از دانلود باز میشه .
یحتمل بخاطر حجم بالاست

۴
۱
حیدر :

با سلام. ممنون از سایت پربارتان. ممنون که اطلاع رسانی میکنید. خسته نباشیییدددد.

۵
Mirza :

ممنونم گرامی

۲