ویدیو| پ‌ک‌ک تصاویری از حمله به مواضع نیروهای ارتش ترکیه در شمال عراق را منتشر کرد.

چهارشنبه 2 آبان 97 - 22:55
https://iswnews.com/?p=15107

در این ویدیو این گروهک با حمله به مواضع ارتش ترکیه در بلندی‌های للکان در منطقه سیدکان واقع در اقلیم کردستان عراق چندین تن از آنها را از پا در می‌آورند.

گروهک پ‌ک‌ک تصاویری را از حمله به نیروهای ارتش ترکیه که به گفته آنها متعلق به دوشنبه گذشته است را منتشر کرد.

در این ویدیو این گروهک با حمله به مواضع ارتش ترکیه در بلندی‌های للکان در منطقه سیدکان واقع در اقلیم کردستان عراق چندین تن از آنها را از پا در می‌آورند.

ترکیه در ماه‌های گذشته با ورود نیرو و تجهیزات نظامی خود به منظور انجام عملیات نظامی علیه گروهک پ‌ک‌ک به خاک عراق در اقلیم شمالی این کشور اقدام به ایجاد چندین پایگاه در بلندی‌های منطقه سیدکان (برادوست) کرد.

به اشتراک بگذارید:
دیدگاه
 • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. ناشناس گفت:

  تنها راه رسیدن به آرامش در داخل ترکیه صلح وتوافق دولت با پ ک ک است نه سرکوب کردها اینو تاریخ ثابت کرده در اثنای جنگ جهانی اول و نسل کشی ارامنه و لشکر کشی عثمانی به داخل خاک ایران بود که دودمان عثمانی برچیده واین کشور تجزیه شد تاریخ تکرار خواهد شد.

 2. محمد(ل ن) گفت:

  بنده بدون هیچ شکی از اشغال یک کشور و ساخت پایگاه نظامی در اون اصلا حمایت نمیکنم و اول باید همه مناطق عراق یکپارچه بشه/ در مرحله بعدی همه نیروهای بیگانه از عراق بیرون برن.

  از دیدن این گزارش تصویربی هم خوشحال نیستم چون همین کارها رو تجزیه طلبان و هم قطاران اینها بر سر مرزبانان ایرانی درآوردن مثل شهادت عزیزیان مرزبان در مریوان که چند ماه هم نمیگذره از اون.

  1. ناشناس گفت:

   دوست خوبم این که تمام نیروهای بیگانه از خاک عراق بیرون برن خیلی خوب که نه عالیه ؛قبول این شرط یعنی ما به ملت عراق احترام بگذاریم واجازه بدیم خودشون تصمیم بگیرند اونا خودشون چندین دهه اس که حکومت خودمختار کردستان رو به رسمیت می شناسن بنابراین نگرانی ما از یکپارچکی عراق بی اهمیته.

   1. ناشناس گفت:

    من نمی دانم چراازجدال خوشم نمیاد، اما این ومیدانم که سران حکومت ترکیه علیه بشریت اقدامی شبیه به عثمانی ها را تکرار می کنند همیشه سعی کرده‌اند منطقه را ناامن ملتهای دیگر تسخیر نمایند، همین تصمیم هم مسبب تضعیف حکومت وریزش حاکمیت شان میشود پس ترکیه بهتر است به جای مزدور گیری وانگیزه تسلط با ملتها مذاکره نماید

 3. ج گفت:

  سزای اشغالگر مرگه

 4. فردین گفت:

  اشغالگر اشغالگره جایی که کرد زندگی میکنه کردستانه حالا هرجا میخواد باشه

 5. Urmia kurd گفت:

  دستشون درد نکنه حق ترکیه همینه آخرشم کردستان آزاد میشه

تبلیغات در تحولات جهان اسلام