اخبار
پس لرزه های موشکی مقاومت غزه؛ وزیر جنگ صهیونیست ها استعفا کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” در تازه ترین پیروزی حملات موشکی مقاومت در ۴۸ ساعت گذشته آویگدور لیبرمن وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در اعتراض به قبول آتش بس در غزه از سمت خود استعفا کرد.

بنا بر گفته های لیبرمن در کنفرانس خبری، وی به شدت با هر گونه آتش با غزه مخالف کرده و خواهان جنگی تمام عیار ضد نیروهای مقاومت بوده است.

 

گفتنی است نیروهای مقاومت در پاسخی بی سابقه به عملیات نفوذی چند شب گذشته نیروهای صهیونیست در نوار غزه که به شهادت ۷ تن از مبارزان فلسطینی منجر شد؛ شهرک های اطراف غزه را با ۵۰۰ موشک هدف قرار دادند که به هلاکت ۵ صهیونیست و زخمی شدن ده ها تن دیگر منجر شد.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظر در مورد "پس لرزه های موشکی مقاومت غزه؛ وزیر جنگ صهیونیست ها استعفا کرد."

ساسان :

من خودم از قبول اتش بس توسط اسرائیل تعجب کردم در واقع شخصیتی مثل لیبرمن در قبال چنین تلفات سنگینی عقب نشینی نمی کنه احتمالا به دلیل شکست ربایش رهبران شاخه نظامی حماس و وقوع درگیری بعد از آن اسرائیل مسئول شناخته شده بود حالا هم اسرائیل مثل یه پلنگ زخمیه در آینده به بهانه ای خشم خودش نشون میده

۹
۲
ناشناس :

حیف پلنگ خوی اینها شبیه کفتار هست

۷
۲
ناشناس :

اسرائیل نمیتونست بیش‌تر واکنش نشون بده چون خودش آتش بسو زیر پا گذاشت

۵
۲
ناصر :

اونها بخوبی می دونن حماس چه موشک هایی داره و مطمئنآ در مدت بعد از جنگ ۶ روزه با تلاش ایران و حزب الله توان موشکی اش رو به شدت تقویت کرده. قطعآ انتقال تکنولوژی موشکی وقتی با این شدت محاصره و جنگ به یمن انجام شده به غزه خیلی قبل تر انجام شده .
من فکر می کنم جنگ های آینده اسرائیل هم شبیه همین درگیری چند روزه خواهد بود . اول حمله می کنند و بعد که ضربه کاری خوردند سریع عقب نشینی می کنند .

همان خواهد شد که مرحوم آیت الله بهجت در جنگ ۳۳ روزه فرموده اند “اسرائیل پس از این دیگر سرش را بلند نخواهد کرد”

۶
۲