اخبار
رای قاطع مجمع عمومی سازمان ملل علیه اشغاگری رژیم صهیونیست در بلندیهای جولان

‎به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” روز گذشته مجمع عمومی سازمان ملل به نفع حاکمیت سوریه بر بلندیهای جولان رای داد؛ تنها آمریکا و اسرائیل مخالف این قطعنامه بوده‌اند.

‎روز گذشته مجمع عمومی سازمان ملل به نفع حاکمیت سوریه بر بلندیهای جولان رای داد. بخش عمده ی بلندیهای جولان با وجود حاکمیت قانونی دولت سوریه بر اساس قطعنامه ٣۵٠ سازمان ملل تحت اشغال نظامی اسرائیل است.

 

تنها آمریکا و اسرائیل مخالف این قطعنامه بوده‌اند.

 

دولت ایالات متحده خشمگین از رای قاطع اعضای سازمان ملل علیه اسرائیل و ناتوان از اقامه ی مدارک و دلایل قانونی، دلیل مخالفت با رای مجمع را “ظالم بودن و عدم صلاحیت دولت سوریه” ذکر کرد.

 

این در حالی است که اکثریت ساکنان جولان اشغالی که دروزی مذهب هستند همواره بر بازگشت این منطقه تحت حاکمیت سوریه تاکید کرده و حضور صهیونیستها را رد کرده اند.

 

درگیریهای خشونت آمیزی نیز نیز در ماههای اخیر به همین دلیل بین اهالی و نیروهای صهیونیست رخ داد.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 نظر در مورد "رای قاطع مجمع عمومی سازمان ملل علیه اشغاگری رژیم صهیونیست در بلندیهای جولان"

محمد :

روزی و روزگاری در هیچ جای دنیا مرگ بر آمریکا نمی گفتند اما انقلاب اسلامی شعار مرگ بر آمریکا را سر داد و الان در تمام جهان مردم دنیا علنی و غیره علنی علیه آمریکا و اسرائیل شعار می دهند و رای الان جامعه جهانی علیه اسرائیل نتیجه همین شعارهاست.
آمریکا با اون ابرقدرتی اش ۴۰ سال ما را تحریم کرد و ما ۴۰ سال گفتیم میگ بر آمریکا و اسرائیل.
و اینک برنده بودن و حقانیت ما (ایران)در حال اثبات است.
وقت سقوط اسرائیل نزدیک است
منتظران آماده باشند
مرگ بر آمریکا
مرگ بر اسرائیل
مرگ بر آل نکبت

۱۴
۵
ناشناس :

همین شعارها اسرائیلو تا الان نگه داشته

۲
سینا کازرونی :

دولت سوریه خیلی بیشتر از دولت تروریستی که هیچگونه مرزی برای خودش در نظر نمیگیرد و در حال حاضر بخش هایی از سه کشور را در اشغال خویش دارد مسئولیت پذیر است!!!
قطعا به قدر امریکا نیز در سراسر جهان ظلم نکرده است دیگران هم ب این ترتیب حق دارند الاسکا را اشغال کنند و ب امریکا پس ندهند.

۱۰
۳