سید حسن نصرالله: “انقلاب اسلامی در ایران مسیر تاریخ را عوض کرد.”

پنجشنبه ۱۸ بهمن ۹۷ - ۱۲:۴۳
https://iswnews.com/?p=17469

“انقلاب اسلامی در ایران مسیر تاریخ را عوض کرد و ما معتقدیم که این انقلاب مستقیماً بر سرنوشت مقاومت و منطقه تاثیر گذاشته است.”، سید حسن نصرالله.

در یک سخنرانی که از شبکه المنار پخش شد، سید نصرالله بیان کرد: “ما معتقدیم که انقلاب اسلامی در ایران به رهبری امام خمینی مسیر تاریخ را عوض کرد. این انقلاب مستقیماً به سرنوشت فلسطین، مقاومت و کل منطقه گره خورده است.
ما از جمله اولین کسانی بودیم که به اهمیت انقلاب اسلامی ایران پی بردیم بنابراین من از تمام مردم ضاحیه (جنوب لبنان) درخواست کردم که در مراسم چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی شرکت کنند.”

 

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان این سخنان را در جمع هواداران در بیروت در روز دوشنبه به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و چندروز بعد از تشکیل دولت در لبنان بیان کرد.

 

رهبر حزب الله با ویژه خواندن روز پیروزی انقلاب اسلامی در ایران اضافه کرد: “ما معتقدیم چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در ایران باعث شکست نقشه ها و توطئه های آمریکا و متحدانش شد.”

 

او همچنین بیان کرد که نخست وزیر اسراییل در حال تحریک امریکا، اروپا و کشورهای منطقه بر ضد دولت لبنان است. او از گروه های مختلف سیاسی لبنان خواست که هر چه سریعتر با گفتگو اختلافات خود را حل کنند.

به اشتراک بگذارید:
دیدگاه
  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات در تحولات جهان اسلام