اخبار
دیدار بشار اسد رئیس جمهور سوریه با امام خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی ایران

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” بشار اسد رئیس جمهور سوریه روز دوشنبه با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب ایران و حسن روحانی رئیس جمهور ایران دیدار و گفتگو کرد.

حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار امروز با رئیس جمهور سوریه به ایستادگی صادقانه ایران در کنار ملت و دولت سوریه از همان ابتدای بحران سوریه اشاره کردند و گفتند: سوریه با استقامت و همراهی مردم آن توانست در مقابل یک ائتلاف بزرگ از آمریکا، اروپا و متحدان آنها در منطقه ایستادگی کند و با پیروزی از این حادثه خارج شود.

همچنین ایشان خاطرنشان کردند: جمهوری اسلامی ایران همچون گذشته در کنار ملت سوریه خواهد بود، زیرا این کار را کمک به جریان و حرکت مقاومت می‌داند و با اعتقادی از صمیم قلب، به حمایت از مقاومت افتخار می‌کند.

 

در این دیدار، رئیس‌جمهوری سوریه با قدردانی از حمایت‌های بی‌دریغ جمهوری اسلامی ایران از سوریه گفت: جنگ سوریه مشابه جنگ تحمیلی هشت ساله علیه ایران بود. جمهوری اسلامی در این حادثه فداکارانه در کنار ما بود و لازم است موفقیت کنونی را به جنابعالی و همه ایرانیان تبریک بگویم و از آنان قدردانی کنم.

دکتر بشار اسد افزود: ایران و سوریه ملت‌هایی دارای هویت و عقیده هستند و دستاوردهای امروز اگرچه با زحمت و زیان به‌دست آمده، اما یقیناً نتیجه ایستادگی در کنار جریان مقاومت است.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر در مورد "دیدار بشار اسد رئیس جمهور سوریه با امام خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی ایران"

نعیم :

این دیدار یک دیدار تاریخی و بسیار با اهمیت بود،

گرچه بعضی از دوستان عجله کردن و ناخواسته حاشیه درست کردند و همین امر هم باعث شد اخبار این دیدار کمی تحت تاثیر قرار بگیرد.

به قول سردار قاسمی:

وقتی گزارش رسید که کار دمشق تمام است، ولی فقیه فرمودند بروید و خط رو نگه دارید سیاتی ایام الفرح، روزهای خوب در راه هست، نگران نباشید

شهید همدانی ها، شهید فرزانه ها، حاج قاسم سلیمانی ها رفتتد و خط رو نگه داشتند، سیاتی ایام الفرح، روزای خوب اومد.

درود خدا به رزمندگان اسلام و شهیدان راه حق

۴
۱