صهیونیست ها: مجری عملیات سلفیت به شدت خونسرد بود!

دوشنبه ۲۷ اسفند ۹۷ - ۰۰:۳۶
https://iswnews.com/?p=18010

بعد از عملیات صبح امروز مبارز فلسطینی در شهرک “آریل” در نزدیکی منطقه “سلفیت” منابع خبری اسرائیلی از جزئیات این عملیات پرده برداشتند.

بر اساس ادعای منابع صهیونیستی در ساعت ۹:۴۵ صبح مبارز فلسطینی با خروج از مغازه ای خود را به نزدیکی سربازان اسرائیلی رساند و توانست با چاقویی که در زیر لباس خود پنهان کرده بود یکی از سربازان صهیونیست را خلع سلاح کند.

 

وی بعد از خلع سلاح سرباز اسرائیلی به سرعت اسلحه را مسلح کرده و به سوی بقیه سربازان تیراندازی کرد که باعث زخمی شدن چند نفر شد. وی سپس به سمت ماشین های عبوری تیراندازی کرد که منجر به هلاکت یک خاخام تند روی صهیونیست شد.

 

به گزارش منابع خبری اسرائیلی مبارز فلسطینی که هویتش هنوز برای دستگاه های اطلاعاتی صهیونیستی مشخص نیست بعد از تیراندازی سوار بر یک خودرو شخصی شده و به سوی روستای برقین در غرب محل حادثه متواری شد و در بین راه جمعی از سربازان صهیونیست را به رگبار بست.

 

رسانه های صهیونیست تلاش نیروهای امنیتی اسرائیلی برای دستگیری وی را ناکام توصیف کردند.

صهیونیست ها اذعان کرده اند که این مبارز گمنام به شدت خونسرد و مصمم در اجرای هدف خود بود و از آموزش نظامی خوبی بهره برده است و هیچ گروهی در اجرای عملیات و مخفی شدن از دست نیروهای صهیونیستی وی را یاری نکردند.

 

گفتنی است در عملیات صبح امروز مبارز فلسطینی دو صهیونیست به هلاکت رسیده و ۶ تن دیگر به شدت زخمی شدند.

به اشتراک بگذارید:
دیدگاه
  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات در تحولات جهان اسلام