اخبار
حمله رژیم اسرائیل به منطقه صنعتی شیخ نجار حلب

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” شب گذشته حوالی ساعت ۲۳:۰۰ شهرک صنعتی شیخ نجار حلب توسط چندین موشک اسرائیلی مورد هدف قرار گرفت.

بر اساس گزارشات موجود سامانه های دفاع هوایی سوریه موفق به رهگیری تعدادی از این موشک ها شدند و همچنین تعدادی از موشک ها به اهدافی در منطقه صنعتی شیخ نجار اصابت کردند.

مطابق معمول رسانه های اسرائیلی ادعا کردند که این حملات یک محموله تسلحیات ایرانی را مورد هدف قرار داده است.

 

گفته میشود جنگنده های اسرائیلی از سمت شرق سوریه یعنی از فراز مناطق تحت کنترل SDF (نیروهای دموکراتیک سوریه) اقدام به انجام این حمله کرده اند.

در گذشته نیز جنگنده های اسرائیلی با هماهنگی آمریکا و پنهان شدن در منطقه تحت کنترل SDF اقدام به حمله به شهر حلب کرده بودند.

 

تاکنون تصاویری از این حادثه منتشر نشده است و بر اساس اطلاعات میدانی ما انتشار تصاویر از این منطقه فعلا ممنوع است.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 نظر در مورد "حمله رژیم اسرائیل به منطقه صنعتی شیخ نجار حلب"

ناشناس :

کی گفته از سمت شرق سوریه بوده؟! مگه حملات قبلی گندش درنیومد که از سمت غرب و بیخ گوش روسها انجام گرفته
حملات قبلی به حلب و چندحمله به حماه و لاذقیه وطرطوس….بر خیانت روسها پوشش نگذارید آقا

۱۶
۴
شایان کریمی :

توهم توطئه داری دوست عزیز؟؟؟ سرپوش روسها دیگه چ صیغه ایه؟

۴
۸
شایان کریمی :

تحلیل ها اکثرا حمله را از سمت شرقی میدانند اما اگر بنا به کار روسها باشد برد سامانه اس چهارصد برای مثال چقدر است؟؟؟ ایا حمله از شرق یا غرب تاثیر کلانی روی برد ان دارد که این اختلاف به سرپوش گذاشتن روی کار روس ها تعبیر شود؟؟ توهم توطئه هم حدی دارد.

۵
۳
ناشناس :

انبار های موشک فجر ۵ بودن در ضمن اصلا دفاع هوایی سوریه روشن نشد بدلیل جنگ الکترونیک وسیع

۱۲
۶
مهرداد :

جنگ با کشوری که مرز زمینی نداریم نیروی هوایی قدرتمند و تسلیحات به روز میطلبه از فرودگاه شیشه ای دمشق به تیفور از اونجا هم به حلب عقب نشستیم که پشت سامانه های روسیه قرار داره ولی بازم رژیم صهیونیستی حمله کرد کاش خودمون را گول نزنیم و یه تجدید نظر کنیم

۴
۳
میثم :

دوست عزیز از چی به چی عقب نشستیم؟؟؟ ایران همین حالا در مرز استان قنیطره و دمشق چندین پایگاه دارد همینطور تیفور و حلب و دمشق و .. عقبنشینی کجا بود؟
اهمیت داشتن تسلیحات کاملا درسته ولی سیاست فعلی ایران شکستن طرحی در سوریه بود که در هرتزالیا ریخته شد و تا امروز شکست خورده و تا حدی نتیجه عکس داده ترقه بازی های اینچنین از طرف کسی که حمله به ایلوشین روسی رو هم به پایگاه های سری ایران ربط میده و تا امروز هیچ اثرگذاری میدانی هم نداشته بیشتر مصرف تبلیغاتی داره تا عملی خودشان هم بهتر میدانند

۸
۸
محمد(ل ن) :

در نظرت چند ماه گذشته وقتی سرفصل خبر شما ورود اس ۳۰۰ به سوریه بود بنده گفتم بلفی بیش نیست
تحویل اس۳۰۰ به سوریه بلف هست و بس. باید مقاومت به راهی زمینی مثل حملات پارتیزانی و انتقام باشه تا شاید رژیم کودک کش دست از حمله هوایی برداره.

۲