اخبار
وزارت دفاع روسیه از دفع حمله مسلحین به پایگاه هوایی حمیمیم خبر داد.
اخبار, سوریه, غرب آسیا ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

وزارت دفاع روسیه با انتشار بیانیه ای عنوان کرد که مسلحین ۶ راکت از سمت مناطق کاهش تنش ادلب به سمت پایگاه هوایی حمیمیم شلیک کردند اما این راکت ها توسط سامانه های دفاعی رهگیری شدند و به پایگاه آسیبی نرسید.

بر اساس آنچه که روسیه و سوریه می گوید از ساعت ۰۰:۰۰ بیست و هشتم اردیبهشت ماه، ارتش سوریه اعلام آتش بس کرده و بمباران ها متوقف شده است با این حال مسلحین به حملات و خمپاره پراکنی های خود ادامه می دهند.
 
صبح امروز نیز تحریرالشام با همراهی سایر تروریست ها حملاتی را برای تصرف منطقه حمامیات در شمال غرب حماه انجام دادند که در نهایت این حملات با شکست مواجه شد.

در واقع آتش بس بی آتش بس!

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظر در مورد "وزارت دفاع روسیه از دفع حمله مسلحین به پایگاه هوایی حمیمیم خبر داد."

محمد(ل ن ) :

سامانه اس ۳۰۰ راکت ها رو دفع میکنه خخخ???

۳
ناشناس :

منهای طرح عملیات‌های سپاه ایران و روسیه وسوریه بامحوریت ایران که غربیها وامریکاییها وعربستان وترکیه وارتجاع منطقه رادیوانه نموده اصولا برتری کامل ادوات کیفی و کمی همیشه با سلاحهای شرقی است و سلاحهای آمریکایی عملکردشان در مقابل سلاحهای روسی ضعیف است

۱
۳
ناشناس :

ماکه برعکسشو داریم میبینیم والا

۳
۱
ناشناس :

خب تروریستها هم درک کردن اگه آتش بس روبپذیرن یعنی مناطق ازدست داده شدشون رو‌رسما قبول کردن که دراختیار حکومت سوریه قراربگیره،بنابراین آتش بس رو‌نمیپذیرن چون به نفع ارتش سوریه ومتحدینش هست..یعنی اگه جریان برعکس هم بود مطمئنا حکومت سوریه هم این آتش بس رو نمی پذیرفت..ولی سوال اینجاست که چرا روسیه و حکومت سوریه میخوان متوقف کنن پیشروی رو؟
توافق جدید بین اردوغان وپوتین؟
خسارت جانی ومالی ارتش سوریه؟
صبرکردن ارتش سوریه ومتحدینش برای تجدید قوا و حمله دوباره؟
لطفا جواب بدین ،باتشکر

۲