آمریکا و اروپا
ویدیو؛ تشیع پیکر شهدای سیدالشهدا عراق که در اثر بمباران آمریکا به شهادت رسیدند.

تشیع پیکر پاک شهدای گردان سیدالشهدا عراق که دیروز در منطقه مرزی این کشور با سوریه در بمباران توپخانه ای آمریکا به شهادت رسیدند.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 نظر در مورد "ویدیو؛ تشیع پیکر شهدای سیدالشهدا عراق که در اثر بمباران آمریکا به شهادت رسیدند."

ناشناس :

متاسفانه طبق خبر تسنیم گویا نیروها اول توسط حملات توپخانه ای امریکا غافلگیر شدند و تعدادی به شهادت رسیدند و بعد هم داعش حمله کرده.
۴۰ شهید عراقی و هفت شهید سپاه و اولین اسیر ایرانی که در واقع آمریکا تقدیم داعش کرده. شهید قمی بعد از چهار سال در سوریه حالا باید توسط وحوش ترامپ شهید بشه.
دولت ایران در برابر این حمله مستقیم که میشه گفت بعد از فاجعه ی خان طومان بدترین تلفات ما هست چطور میخواد به امریکا پاسخ بده؟
یا اینکه خود این دولت هم تن به لایحه جدید امریکا داده؟

۳
Mirza :

حملات داعش و آمریکا در دو نقطه متفاومت بوده است .
هرچند منطقه یکی هست ولی مکان ها دوتاس.

۱
ناشناس :

خب این حجم از تلفات و خصوصا تلفات سپاه برای کدام حمله بوده؟ موضعی که در فیلم اول نمایش داده میشه معلومه نیروها به قدری امکانات و نیرو تجمیع دارند که داعش در این وضعیت فعلی نتونه اقدامی کنه، میبینیم که حتی روی ماشین نیروها دارن منطقه را رصد هم میکنند ولی در تصاویر داعش ما با یک پایگاه آشفته و به نظر از قبل تحت حمله سنگین قرار گرفته طرفیم.
نزدیک ۵۰ شهید و ۵۰ مجروح یا باید حاصل یک عملیات بسیار وسیع داعش باشه که خب معمولا فیلم های متعددی ازش بیرون میده و یا حاصل حمله امریکا که بعیده در یک حمله این تعداد شهید بدیم.

۲