اخبار
دلاور مرد ایرانی
اخبار, یادداشت ۱۹ مرداد ۱۳۹۶

یادداشت از رادمهر مردای

خبر فوری اعلام شد مبنی بر این که جنگنده های امریکایی نیروهای گردان سیدالشهدا وابسته به حشدالشعبی را در مرز عراق و سوریه بمباران کردند.

در این حمله ۳۰ نفر شهید و ۴۰ نفر زخمی شدند. این اولین بار نیست که امریکا چنین خطای بزرگی کرده است اما مسئله دردناک این است که نیروهای متحد به این حمله ها پاسخ نمی دهند تاکی باید صبر پیشه کرد؟

تاکی باید دید که یارانمان را ناجوانمردانه زمین می زنند؟

این رفتار از جانب امریکایی ها نیازمند پاسخ شدید می باشد.امریکایی که اسما خود را مدافع حقوق بشر می داند.با بمباران نیروهایی که واقعا مردانه در جبهه ها از حقوق بشر دفاع می کنند. این حرکت وحشیانه درخور پاسخی دندان شکن می باشد.چرا که امریکایی ها از یک تمدن گاوچرانی برخوردارند و باید با انان مانند خودشان برخورد کرد.
اما چیزی که باعث شده اینگونه به خشم بیایم شهادت مدافع حرمی می باشد که بخاطر بمباران امریکایی ها به دست داعش اسیر شد و بشهادت رسید. باید به محسن جان تبریک بگویم بخاطر اینکه وقتی بدست حیوانات داعش اسیر شد درچهره اش اصلا نشانی از ترس نبود و به ارامش چهره اش غبطه خوردم.خوشا به حالت پهلوان،شهادت مبارکت باد. از او عاجزانه می خواهم که برای ما درنزد خداوند متعال طلب مغفرت کند.
امید است که فرماندهان جبهه مقاومت انتقام این خون های پاک را بگیرند.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 نظر در مورد "دلاور مرد ایرانی"

حیدر :

نفرین ابدی بر آمریکایی ها و تفکیریها. تقاضا دارم با موشک پاسخ جنایات آنها داده شود.

۲۲
۱
مجید :

این جور که فیلمش را دیدم اینها را صبح زود وقتی که در خواب بودند غافلگیر کردند و حمله شان از جهت طلوغ آفتاب است که نگهبانی نتواند باتابش نور آنها را ببیند.چون بچه ها همگی به جز شهید محسن با زیر پیراهن است.و او هم احتمالا داشته نگهبانی می داده که با لباسه.آواکسهای و شبه آواکسهای آمریکایی در منطقه گشت می زنند و صدای خروپوف این عزیزان را گرفته و به داعش خبرداده اند که اینها همه خوابند.

محمد :

با سلام
یه سوال فنی برام پیش اومده که جوابش فقط از عهده بچه های “تحولات جهان اسلام” بر میاد
محل دقیق شهادت شهید حججی کجا بوده؟
روزنامه اصلاح طلب قانون محل شهادت این عزیز را در منطقه “کاهش تنش” مورد توافق روسیه و آمریکا گفته، پس با این احتساب باید در سوریه باشه …
برخی از سایت های دیگر مانند لایو یو مپ اما محل شهادت را در خاک عراق ذکر کردند

با تشکر

Mirza :

سلام منطقه مرزی هست ولی داخل خاک عراق

۳
Xerxes :

سلام. محل شهادت شهید حججی در منطقه الجمونه در داخل خاک عراق بوده. ظاهرا نویسنده گزارش قانون اینقدر کم اطلاع بوده که نفهمیده در منطقه توافق بین روس و آمریکا اصلا داعش حضور نداره و حد آخر منطقه آتش بس که معروف به خربه الشحیمی هست، به ۵۵ کیلومتری گذرگاه التنف در محور التنف-ظاظا در داخل خاک سوریه می رسه. در داخل عراق هم نیروهای پلیس مرزبانی عراق و حشد العشایری در معبر الولید نزدیکترین نیروها به نیروهای غربی در منطقه التنف هستند

۲
ناشناس :

امشب فیلم جدیدی از حمله این ملعونهای حرام زاده به نیروههای ایران را دیدیم.چیزی را که متوجه شدم این بود احتمالا یه نفوذ یا چند نفوذی بین نیروههای ایرانی بوده است منظورم از خود ایرانیان نیست بلکه از خود سوریها یا عراقیها .نفوذیها آمار همه نیروههای ایرانی را به داعش دادند.احتمالا سلاحها و ماشینها را هم از کار انداخته بودند.
خیلی تابلو بود داعشیا تا خود خاکریز میان و بعد حمله را شروع میکنند .
ضعف اطلاعاتی و حفاظت اطلاعات خیلی مشخص است.
نظر شما را در این رابطه میخواستم.با سپاس

۳