اخبار
حملات موشکی رژیم اسرائیل به سوریه و شهادت یک نوزاد سه ماهه

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” شب گذشته جنگنده های رژیم اسرائیل از آسمان لبنان با شلیک چندین موشک به استان های حمص، حماه و دمشق سوریه حمله کردند.

همانند حملات گذشته، تعدادی از این موشک ها توسط سامانه های دفاع هوایی سوریه رهگیری و منهدم شدند و تعداد دیگیری نیز به اهداف برخورد کردند.
 
بر اساس اطلاعات موجود، تعدادی از موشک ها در صحنایا در منطقه مسکونی به زمین نشست و در پی این حادثه ۴ نفر شامل یک نوزاد سه ماهه به شهادت رسیدند و ۲۱ نفر دیگر زخمی شدند.

همچنین یکی از موشک ها یک انبار مهمات در شمال دمشق در منطقه جمرایا را مورد هدف قرار داد. طبق معمول ادعا می شود این انبار مهمات متعلق به نیروهای ایرانی بوده است. بصورت کلی از دید رسانه های غربی هر انبار مهماتی که در منطقه دمشق باشد ایرانی است!

صدای انفجار از منطقه الدیماس نیز گزارش شد.

در استان حمص نیز یکی از پست های نظامی در نزدیکی مرز لبنان مورد اصابت موشک های اسرائیلی قرار گرفت.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 نظر در مورد "حملات موشکی رژیم اسرائیل به سوریه و شهادت یک نوزاد سه ماهه"

amjad :

سلام.
ضمن تشکر از شما؛ سوالی داشتم.
این رژیم صهیونیستی به چه بهانه ای به سوره حمله میکنه؟ چرا سوریه در پاسخ به این تجاوزها دست رو دست گذاشته؟ اصلا چی شد که این رژیم جرأت پیدا حمله به سوریه کرده؟
با تشکر مجدد

۹
۱
ناشناس :

زورش زیاده

۶
۳
محمد(ل ن) :

پشتش به امریکا گرم
سوریه نمیتونه همزمان وارد جنگ در چندین جبهه باشه. مگر چریکی

۳
۴
زیتون :

راه حلش بهینه سازی میگ ۲۵ های سوری توسط ایران و نصب چهار تیر موشک فاتح مبین روی این هیولای ارتفاع بالاست ……از اون ارتفاع سرعت فاتح چنان زیاد میشه که عملا غیرقابل رهگیری است…..فقط مشکل بانک اهداف است …..یعنی کجا را بزنیم که ارزش فاتح را داشته باشه….

۳
۸
ناشناس :

ارتش سوریه حتما پاسخ کوبنده ای خواهد داد!

۲