وقتی که تروریست ها، تروریست ها را مورد هدف قرار می دهند!

نویسنده:
سه شنبه ۱۱ تیر ۹۸ - ۰۲:۵۰
https://iswnews.com/?p=20006

دو روز پیش بود که مقر تروریست های حُرّاس الدین در غرب حلب در منطقه ریف مهندسین مورد هدف موشک های ناشناس قرار گرفت و در این حملات دو سرکرده این گروه تروریستی با نام های ابو عمر التونسی و ابو دجانه الجزائری کشته شدند.

گروه حراس الدین از متحدان اصلی تحریرالشام است و اعضای آن عمدتا از تروریست های خارجی تشکیل شده اند.
اندکی از این حمله نگذشت که کاشف به عمل آمد این حملات کار جنگنده های آمریکایی بوده است.
مرکز فرماندهی تروریستی آمریکا در منطقه (CENTCOM) نیز بیانیه ای صادر کرد و در این بیانیه عنوان کرد که “نیروهای آمریکایی اقدام به انجام حمله هوایی علیه القاعده در استان حلب کرده اند و در این حمله عاملان القاعده که مسئول حملات خارجی علیه نیروهای آمریکایی و شرکای آنها و همچنین مردم بیگناه! هستند مورد هدف قرار گرفته اند. و اضافه کرد که شمال غرب سوریه تبدیل به بهشت تروریست ها شده است، تروریست هایی که به راحتی به فعالیت مشغولند و برای حمله به منطقه و غرب برنامه ریزی میکنند و آمریکا به هدف قرار دادن داعش و القاعده در سوریه ادامه خواهد داد تا سوریه تبدیل به بهشت تروریست ها نشود!”
 
خب مشخص میشود که آمریکا نیز میداند و اعتراف میکند که شمال غرب سوریه پناهگاه انواع و اقسام گروه های تروریستی است. ما که میدانیم آنها هم میدانند، اما برای آنهایی که خود را به خواب زده اند شاید این موضوع تلنگری باشد…
 
سوال اینجاست که چرا همین آمریکا و غرب از این تروریست ها برای اعمال فشار بر دولت سوریه استفاده میکنند؟ چرا زمانی که حملات ارتش سوریه علیه این تروریست ها افزایش می یابد، واویلای غربی ها بلند میشود؟ و این تروریست ها بصورت کامل توسط رسانه های غربی حمایت میشوند؟
برای آمریکا زمانی اینها تروریست محسوب میشوند که حملات خارجی(اکسترنال اتک) انجام میدهند و تا زمانی که به حملات داخلی(اینترنال اتک) مشغولند و دیگرمسلمانان را میکشند نه تنها تروریست نیستند بلکه مستحق حمایت اند؟! دقت کنید در متن بیانیه به صراحت عنوان شده است “حملات خارجی”!
منظور آمریکایی ها از حملات خارجی و غیر خارجی چیست؟ آیا مشخص نیست که منظور آنها جهان اسلام است و جان مسلمانانی که برای آنها ارزشی ندارد؟!
 
عبرت ها چه بسیارند اما…

به اشتراک بگذارید:
دیدگاه
  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  1. ناشناس گفت:

    خخخخخ

    ۰
تبلیغات در تحولات جهان اسلام