اخبار
خیانتی دیگر به حماس

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری تحولات جهان اسلام؛ صهیب حسن یوسف فرزند دوم حسن یوسف از رهبران حماس، از حماس جدا و علیه این سازمان با شبکه های اسرائیلی مصاحبه کرد.

صهیب حسن یوسف، فرزند دوم حسن یوسف از رهبران حماس که در زندان اسرائیل است، اخیرا در مصاحبه با شبکه ۱۲ تلویزیون اسرائیل، اعلام کرده است که از حماس به دلیل فساد و جاسوسی ایران جدا می‌شود.
وی همچنین اظهار داشته است که حماس با در اختیار داشتن مراکز امنیتی پیشرفته اقدام به ارسال اطلاعات به ایران کرده و در مقابل حمایت مالی دریافت می‌کند. صهیب از زندگی اشرافی رهبران حماس در ترکیه انتقاد و از انتقال بحران به کرانه باختری توسط حماس خبر داده است.

در سالهای گذشته نیز برادر بزرگتر وی یعنی مصعب حسن یوسف، به جاسوسی برای موساد و لو دادن جزئیات عملیاتهای حماس علیه رژیم اسرائیل اذعان کرده بود و شیخ حسن یوسف از زندان طی پیامی از وی اعلان برائت و او را طرد کرده بود.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 نظر در مورد "خیانتی دیگر به حماس"

ali :

جاسوسی برای ایران؟ خودش رو مسخره کرده حتما ، اگر اطلاعات اسرائیل رو داره به ایران میده ، جاسوسی به حساب میاد…
الان ناراحته که داره اطلاعات صهیونیست ها رو میده به محور مقاومت؟؟؟

۴
۸
ناشناس :

اخوان الشیطان{{ به تعبیر بشار اسد}} هیچ گاه با محور مقاومت سر سازش نداشت و همیشه ایشان را دشمن شماره یک خود میدانست ، امروز ایران از بین همه دشمنانش به بیشتر از همه از همین اخوانی ها ضربه خورد!!!

۱
۲
ناشناس :

اسم این کار جاسوسی میشه حالا هر طرفی میخواد باشه . در ضمن اینها اسم ایران رو میارن چون مردم فلسطین با شیعه ها مشکل دارن .

۲
۱