اخبار
حمله جنگنده های رژیم اسرائیل به پایگاه حشد الشعبی در عراق

تقریبا ده روز پیش بود که یکی از پایگاه های نیروهای حشدالشعبی در منطقه آمرلی توسط هواپیمای ناشناس بمباران شد و بر اثر این حمله تعدادی از نیروهای مقاومت شهید و زخمی شدند.

ابتدا گفته میشد این حمله توسط پهپاد انجام شده است اما رسانه های اسرائیلی در روزهای گذشته مدعی حمله رژیم اسرائیل به پایگاه نیروهای مقاومت در خاک عراق توسط یک فروند جنگنده اف ۳۵ شدند. البته عراق پیش‌تر این خبر را تکذیب کرده بود. اسرائیل طبق معمول مدعی است که این پایگاه محل صدور تسلیحات ایران به سوریه و لبنان علیه آنان بوده است.

 

بر اساس اطلاعات منابع تحولات جهان اسلام این حمله که به پایگاه الشهدا حشدالشعبی در آمرلی صورت گرفته است، منجر به شهادت یک نیروی ایرانی (شهید ابوالفضل سرابیان) و چند نفر از اعضای حشدالشعبی شده است.

متاسفانه تاکنون از سوی مقامات ایران و عراق پاسخی به ادعای اسرائیل و جزئیاتی از این حمله ارائه نشده است.

 

حمله اسرائیل به خاک عراق در حالی صورت میگیرد که از آخرین حمله اسرائیل به خاک عراق بیشتر از ۳۸ سال میگذرد. از نیروهای مقاومت انتظار میرود که برای جلوگیری از تجاوزات بعدی اسرائیل به پایگاههای مقاومت در خاک عراق، پاسخی مناسب و شایسته به این تجاوز داده شود. اسرائیل فقط زبان زور میفهمد!

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 نظر در مورد "حمله جنگنده های رژیم اسرائیل به پایگاه حشد الشعبی در عراق"

ناشناس :

باعث تعجب هست که چرا جواب حملات وتجاوزات اسراییل رو به سوریه و جدیدا عراق کسی نمیده و فقط به تهدید بسنده میکنند یا حتی مسئله تجاوز و شهادت نیروهای مقاومت رو پوشش نمیدن وانکار میکنن رسانه هاومقامات خودمون و دوستان همسایه ؟! مگه اسراییل کیه چیه ؟قویتر از آمریکا که نیست! باید چندتا موشک بالستیک از خود ایران شلیک کرد بهش باتوجه به معذوریت سوریه وعراق….
هیچ اتفاقی نمیفته ازجانب اسراییل ، حتی اگه موشکهارو هم بزنن باز لااقل اینا یه ذره نگرانی و ترس میفته توی جونشون …
هرچه دل کثیفشون خواسته کردن ، آخه کسی چرا یه جواب درست وحسابی به اسراییل نمیده

۲۰
۱۰
ناشناس :

سیاست بی پدرو مادره جانم

۵
masood :

روی پهباد ایرانی برچسب حشد الشعبی بزنند یک بمب بندازند تو پایگاه اسرائیل همه شون از اونجا فرار میکنن متروکه میشه

۹
۱۶