اخبار
ارتش سوریه وارد شهر خان شیخون در جنوب ادلب شد + نقشه میدانی

بر اساس آخرین اطلاعات موجود، نیروهای ارتش سوریه امشب از سمت شمال شهر وارد خان شیخون شدند و در حال حاضر درگیریهای سنگین در داخل شهر جریان دارد.

این موضوع هم از سوی منابع ارتش سوریه و هم منابع مسلحین تایید شده است.
 
همچنین گفته میشود پس از هم پاشیدن خطوط دفاعی تروریست ها در جنوب ادلب، شهرهای کفرزیتا و لطامنه و مورک توسط مسلحین تخلیه شده است و اگر ارتش سوریه شهر خان شیخون و جاده جنوبی آن تا مورک را آزاد کند؛ مناطق مذکور در غرب بزرگراه M5 با کمترین میزان درگیری به کنترل ارتش سوریه در خواهد آمد.
 
لازم به ذکر است امروز کاروان ارتش ترکیه که قصد عبور از خان شیخون را داشت، در شمال این شهر در نزدیکی منطقه حیش با اخطار و بمباران ارتش سوریه مجبور به توقف شد و با توجه به آنکه مسیر منتهی به خان شیخون زیر آتش سنگین ارتش سوریه قرار دارد، کاروان ترکیه همچنان توانایی نزدیک شدن به خان شیخون را ندارد.

برای نمایش نقشه در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید.

 

 

یادداشت بالا را می پسندید؟ هم اکنون از ما حمایت کنید!

 

۱۰ هزار تومان ۲۰ هزار تومان ۳۰ هزار تومان ۵۰ هزار تومان مبلغ دلخواه

 

در مورد ما بیشتر بدانید: صفحه کمک های مردمی

 

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظر در مورد "ارتش سوریه وارد شهر خان شیخون در جنوب ادلب شد + نقشه میدانی"

ناشناس :

بسیار تابلوهست که ترکیه اون منطقه رو طی توافقات تقدیم به روسیه کرد وگرنه بعدازچندماه ازشروع عملیات وچندروز از آغاز عملیات برای بازپسگیریه خان شیخون الان یادش اومد اونم چندتا ماشین زرهی بفرسته اون منطقه؟!؟ یه بمباران کوچولوهم اطراف کاروانو کردن که بگن آره،ترکیه میخواست کمک کنه ولی نتونست….میشه گفت خیانت ترکیه به تروریستهای مورد حمایت خودش…..

۵
۹
ناشناس :

باسلام.تصور میکنم،مهمترین قسمت استان ادلب،همین منطقه که خان شیخون در ان وجود داره! وبعد از سقوط این منطقه،احتمالا ادلب کامل تصرف میشه..!

۱
۸