اخبار
آخرین اخبار از جنوب ادلب و خان شیخون.
اخبار, سوریه, غرب آسیا ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

– بر اساس تصاویر منتشر شده از شمال خان شیخون، کاروان نظامی ارتش ترکیه که در معرحطاط در نزدیکی حیش متوقف شده است؛ اقدام به برپایی یک پست نظارتی جدید کرده است.
نیروهای ارتش ترکیه بدلیل اخطارهای ارتش سوریه مجبور به توقف در این منطقه شده است.
 
– از ظهر امروز رسانه های مختلف، بصورت مکرر از آزادسازی خان شیخون و یا خروج تروریست ها از شهر خان شیخون، کفرزیتا، مورک، لطامنه و روستاهای اطراف آنها خبر میدهند.
این اخبار صحت ندارد و تروریست ها هنوز در منطقه حضور دارند و از هیچ یک از مناطق عقب نشینی نکرده اند؛ بعدظهر امروز نیز ارتش سوریه در چند نوبت مناطق جنوب خان شیخون را بمباران کرد.
 
بنابراین هنوز تغییری در نقشه میدانی جنوب ادلب رخ نداده است و در صورت تغییر سریعا اطلاع رسانی خواهد شد.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 نظر در مورد "آخرین اخبار از جنوب ادلب و خان شیخون."

علی :

آدمین بنظرت اعضای ارتش سوریه حدود نفر صدهزار نفرند. آیا با تلفاتی که در جنگ متحمل میشند نیروهای جدید جایگزین میشند!؟!؟

۵
۲
محمد(ل) :

جوانانی که به ۱۸ میرسند به خدمت سربازی اعزام خواهند شد و این یکی از راه هاست/ ختما داوطلبانه و …. هم دارند یا کسانی که عرق ملی دارند یا به صورت یک شغل و منبع درمد مجبور هستند/ همچنین کسانی که در جنگ عزیزانی رو از دست دادن و برای گرفتن انتقام میرن به جنگ

۵
۳
ناشناس :

سلام نباید فریب این تاکتیک تروریستها رو خورد اونها خزیدند توی غارها و تونلها و … مخفی شدن تا ارتش سوریه با پیشروی سریع که باعث برهم خوردن سازمان رزمش میشه گسترشش در سطح میدان رزم باعث ضربه پذیریش میشه وو نیروها با پیروزی سریغ جنگ را فراموش میکنن درهم ریختگیشون قدرت دفاعیشونو پایین میاره و خلاصه با بیرون زدن تروریستها ارتش سراسیمه با تلفات بالا عقب نشینی بکنه ونیروها روحیه شونو ببازن حرکت کلی بپاشه البته سرهنگ نمرو یارانش استاد رزمه و مکر تروریستها رو بخودشون بر میگردونن و ارتش هم تو این عمالیات نشون داده به سطح خوبی در روحیه و رزم رسیده

۱
۵