اخبار
ویدیو | کلیپ هدف قرار دادن خودروی زرهی رژیم اسرائیل در نزدیکی مرز لبنان توسط حزب الله

سرانجام پس از گذشت یک روز، حزب الله لبنان ویدیوی هدف قرار دادن خودروی زرهی اسرائیل در نزدیکی شهرک صهیونیست نشین افیفیم در مرز لبنان توسط موشک ضد زره کورنت را منتشر کرد.

دانلود ویدیو
 
همانطور که در ویدیو مشاهده میکنید یک دستگاه خودروی زرهی ارتش اسرائیل از نوع Wolf توسط دو موشک ضد زره کورنت به فاصله زمانی سه ثانیه از یکدیگر مورد هدف قرار میگیرد؛ و در واقع موشک دوم در نقش تمام کننده عمل میکند.
بر اساس اطلاعات حزب الله، در هنگام اصابت موشک به خودروی زرهی ۸ نفر در خودرو حضور داشتند و با توجه به تکنیک استفاده شده در این حمله، علیرغم سکوت خبری ارتش اسرائیل و رسانه های اسرائیلی، بطور حتم تعدادی از نفرات این خودرو کشته شده اند.
 
همچنین با توجه به میزان اشراف کاملی که نیروهای حزب الله بروی پایگاه افیفیم داشتند و این موضوع به وضوح در ویدیو نمایان است؛ مشخصا لحظه سوار شدن نیروها به خودروی زرهی توسط دوربین های حزب الله ضبط شده است و تصاویر آن موجود است؛ از اینرو ادعای رسانه های اسرائیلی مبنی بر خالی بودن خودروی زرهی در هنگام اصابت موشک ها یک دروغ فاحش است! حزب الله هیچگاه دروغ نمیگوید زیرا اصولا نیازی به دروغ گفتن ندارد.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظر در مورد "ویدیو | کلیپ هدف قرار دادن خودروی زرهی رژیم اسرائیل در نزدیکی مرز لبنان توسط حزب الله"

ناشناس :

بطورحتم تعدادی ازنفرات کشته شده اند!!!!ازکجا میدونید؟!

۱۱
۴
ناشناس :

خیلی مهم نیست که چند نفر کشته شده باشن، مهم اینه که حزب‌الله جرات کرده و یه پاسخی داده.

۶
۵