اخبار
شمار کشته‌شدگان در اعتراضات عراق اعلام شد.

سخنگوی وزارت کشور عراق گفت: دست‌های خبیثی پشت هدف قرار دادن معترضان در تظاهرات‌های اخیر وجود دارد که تحقیقات برای افشای هویت تک تیراندازان عامل تیراندازی به سوی تظاهرکنندگان نیز ادامه دارد.

وزارت کشور عراق اعلام کرد که در اعتراضات این کشور از اول اکتبر جاری تاکنون ۱۰۴ نفر کشته و ۶ هزار و ۱۰۷ نفر نیز زخمی شده‌اند که ۸ نفر از کشته شدگان از نیروهای امنیتی می‌باشند.

سعد معن سخنگوی وزارت کشور عراق با اشاره به تیراندازی هدفمند به هر دو سوی ناآرامی‌ها و کشته شدن تعدادی از معترضان و نیروهای امنیتی، گفت: دست‌های خبیثی پشت هدف قرار دادن معترضان در تظاهرات‌های اخیر وجود دارد که تحقیقات برای افشای هویت تک تیراندازان عامل تیراندازی به سوی تظاهرکنندگان نیز ادامه دارد.

معن همچنین اعلام کرد که تظاهرکنندگان معترض در مجموع ۵۱ ساختمان دولتی و غیر دولتی، ۸ مقر احزاب سیاسی، ۷ کانکس، ۲ ایست بازرسی، ۱ رستوران و ۵۲ خودروی نظامی و غیر نظامی را به آتش کشیدند.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 نظر در مورد "شمار کشته‌شدگان در اعتراضات عراق اعلام شد."

ناشناس :

باسلام. ۱۰۴ نفر بسیار زیاد می باشد… ایا مطمعا این امار درست می باشد؟!!

۳
۴
Mirza :

سلام علیکم. این آمار رسمی ارائه شده توسط مراجع رسمی عراق است.

۴
ناشناس :

خیلی ساده از این موضوع گذشتید.فحش هایی که به ایران دادن و آتش زدن پرچم کشور ما و شعار بر علیه اربعین و حشد رو که شیعیان عراق دادند رو کنار گذاشتید

۳
۳
یا حسین (علیه السلام) :

اینا کار شیعیان نبود کار منافقین و فتنه علیه اتحاد ایران و عراق بود و نباید این حرکت هارو زود قضاوت کرد.

۱
۲
ناشناس :

والله تو نجف و کربلا و استان های جنوبی دقیقا شیعیان دارند زندگی میکنند بر چه مبنایی داری میگی که کار شیعیان نبوده.خیلی از شیعیان ایرانم اگر جا داشتند همین کار عراقی ها رو انجام میدادند که تو توئیتر داریم این کارها رو میبینیم اینا نه منافقند نه چیز دیگه شیعیانی هستند که از اصلشون به شدت دور شدند به خاطر فساد و بی لیاقتی مدیران و آقایان سطح بالا.پس خواهشا به من نگید زود قضاوت کردم

۱
ناشناس :

ضمنا اینو نگاه کنید بد نیست
بصره است که اکثرا شیعه اند
https://www.instagram.com/p/B3nP2WNheuB/?igshid=jvgnsnrog0by