پیام حشد الشعبی عراق خطاب به تظاهرکنندگان بغداد و دیگر استان های این کشور

شنبه 11 آبان 98 - 00:34
https://iswnews.com/?p=22983

ای ملت نجیب، ما در کنار شما هستیم و از مطالبات به حق و شعارهای ملی شما پشتیبانی می کنیم و آماده هستیم تا جان خود را برای شما و مطالبات شما فدا کنیم.

پیام حشد الشعبی عراق خطاب به تظاهرکنندگان بغداد و دیگر‌ استان‌های این کشور

بسم الله الرحمن الرحیم

واعتصموا بحبل الله جمیعا ولا تفرقوا 

صدق الله العلی العظیم

خطاب فرزندان ملت و فرزندان این میهن بزرگ

السلام علیکم ورحمه الله وبرکاته

وقتی وطن به ما نیاز داشت و مرجعیت عاقلمان ما را فراخواند، اولین کسانی بودیم که پاسخ دادیم و اولین نفری بودیم که روی دیوارهای شکوه ایستادیم و همیشه در پیشاپیش دیگران بودیم. ما یک روز هم از جایی که وطن ما می خواهد در آنجا باشیم عقب نخواهیم نشست.

امروز ما با شما در یک صف ایستاده ایم و همراه با شما خواستار حق و حقوق شما هستیم و از مطالبات قانونی شما حمایت می کنیم. ما با شما در یک صف هستیم و  همچون بنایی آهنین برای تحقق خواسته های شما و همراه شما هستیم 

ای ملت نجیب، ما در کنار شما هستیم و از مطالبات به حق و شعارهای ملی شما پشتیبانی می کنیم و آماده هستیم تا جان خود را برای شما و مطالبات شما فدا کنیم. برای اینکه ما از شما و با شما هستیم و وظیفه ما دفاع از این کشور و از این ملت است. ما به دقت اوضاع را زیر نظر داریم و اطلاعاتی در اختیار داریم که تایید می کند برخی از بیگانگان و برخی از عناصر داخلی در کمین شما و وطن شما نشسته اند و می خواهند آن را به سراشیبی سقوط بکشانند تا گرفتار فتنه، درگیری داخلی، هرج و مرج و ویرانی شود. آنها می خواهند مطالبات شما را از مسیر اصلی خود خارج کرده و تظاهرات شما را با تجاوز، قتل و یا شعار علیه مرجعیت دینی و حشد شعبی منحرف کنند.

ما در دفاع از شما و مقدساتمان و مرجعیت دینی خودمان همچنان در جبهه های جنگ و سنگرهای شرف سینه های خود در مقابل دشمنان سپر خواهیم کرد، همچنانکه شما در میدان های تظاهرات حقوق این وطن مجروح و این ملت مظلوم را مطالبه می کنید. به هیچ کسی اجازه ندهید به نیروهای امنیتی و اموال عمومی و خصوصی تعدی و تجاوز کند، به هیچ کسی اجازه ندهید به مرجعیت شما و حشد شعبی شما تعدی کند. در کنار برادران خود ایستاده و پشت آنها را نگه دارید، همانطور که آنها سنگرها را نگه داشتند. ظلم و بی عدالتی را از آنها دفع کنید، همانگونه که آنها شر و بدی را از شما دفع کردند.

به تظاهرات خود ادامه دهید و مسالمت آمیز بودن آن را حفظ کنید. اجازه ندهید آنان که بر امواج تحولات سوار می شوند از شما سوء استفاده کنند. به برادران خود خوش گمان باشید و از آنها دفاع کنید. همانگونه که آنها از شما دفاع می کنند. در این صورت ما و شما پیروز خواهیم شد. همان گونه که داعشی های تروریسم را شکست دادیم، داعشی های فساد را هم شکست خواهیم داد و وطن ما بهترین وطن خواهد بود.

در پایان، بر عهدی که با مرجعیت دینی خود بسته ایم تاکید دوباره ای می کنیم و به طول کامل و دقیق بر رعایت تمام دستورات و آموزه های آن پایبند خواهیم ماند و به عنوان یک سوپاپ اطمینان برای این ملت باقی خواهیم ماند.

والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته

 ابناء الحشد الشعبی 

الجمعه ١/١١/٢.١٩

ترجمه متن:مطالعات عراق

به اشتراک بگذارید:
دیدگاه
  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات در تحولات جهان اسلام