آمریکا و اروپا
واقعیت عریان آمریکا در غرب آسیا!


تصاویری که مشاهده میکنید مربوط به حضور نیروهای آمریکایی در چاه های نفت کشور سوریه است؛ نفتی که متعلق به مردم سوریه است اما توسط آمریکا بصورت علنی به یغما می رود تا خرج جنگ افروزی و برنامه های مخرب آمریکا در غرب آسیا شود.

رئیس جمهور آمریکا گفته است که آمریکا نفت سوریه را نگه خواهد داشت، من نفت دوست دارم! ما نفت را نگه خواهیم داشت…

ترامپ که شاید شفاف ترین رئیس جمهور آمریکایی باشد که چهره واقعی آمریکا را اینچنین بدون روتوش به نمایش جهانیان میگذارد؛ این رفتار و سخنان وی به وضوح بیانگر سیاست آمریکا در دهه های متمادی در جهان و به ویژه غرب آسیاست.
آمریکای واقعی نه به دنبال دموکراسی، آزادی بیان، حقوق زنان و …. در غرب آسیاست، بلکه آمریکای واقعی فقط در پی استثمار، بهره کشی و چپاول ملت های منطقه به نفع خود و دولت نامشروع اسرائیل است.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظر در مورد "واقعیت عریان آمریکا در غرب آسیا!"

علیرصا :

امام بزرگوار چقدر دقیق امریکا را شیطان بزرگ نامید.
خوش خیالان داخلی و انان که سنگ رابطه با غرب و استکبار را به سینه می زنند به سر عقل بیایند به برجام و فرجام آن دل نبندند. همه زیر سایه رهبری حرکت طوفنده انقلابی اسلامی را ادامه دهیم و مظلومان منطقه را از ستم و جور امریکا و استکبار و اردوعان عثمانی ادمکش برهانیم.

۷
۱
ناشناس :

خوشبختانه اقای ترامپ با صداقت بیان خود در برخورد با تمام مسایل منطقه و جهان چهره مرموز و نیات شومش را بنمایش همگان گذاشت و عدم موفقیت وی در رقابت انتخابی وی دلیل روشنیست بر استراژی لو رفته همه دولتمردان امریکا که با کنار زدن ترامپ مثلا بخواهند ابروی از دست رفته امریکا رو برگردانن امید است دنیای امروزی با ائتلاف همه کشور ها و راه اندازی سیستم بانگی نوین اهرم قدرت اقتصاد جهان را از دست امریکا گرفته و در گوشه ای از جهان در انزوا قرار دهند تا دیگر همه امور بر مبنای خقوق بشر واقعی و اعتماد جهانی ایجاد کنن